Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak msn-en?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk, szombaton találkoznánk először. De nekem nagyon nem jön be. De nincs szívem hozzá, és túl sok a korkülönbség. Hogy fogalmazzak finoman, de úgy hogy az igazat mondjam?
2010. márc. 19. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
cyber életet élsz? D:
2010. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
'szia! szerintem k.va ronda vagy és nem akarok veled találkozni.'
2010. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondd a szemébe webcamen keresztül !
2010. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha szakítani akarsz vele akkor gondolom együtt vagytok. És nem azért de miért jössz össze valakivel aki nem jön be neked...? Lehet, hogy csak én látom így, de ha valakivel összejössz akkor az azért van, mert kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. vagy azért mert az egyik fél bunkó (pl ki akar használni, csak azért jön össze veled h legyen valakije, pénz miatt stb). És persze lehet, hogy nem így van de szerintem ha neked "nagyon nem jön be" és mégis összejöttél vele, akkor nem éppen azért vagy vele mert vonzódsz hozzá :D Meg most akarsz igazat mondani? Arra nem gondoltál még, h akkor kellett volna igazat mondanod neki és megmondani, h te ezt nem akarod? Na mindegy, mindenképp tisztább megoldás ha úgy mondod el neki, h személyesen találkoztok.
2010. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyszerüen hagyd figyelmen kívül és elfelejtitek egymást
2010. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem az MSN ártalmas az embereknek. én például ki nem állhatom
2010. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!