Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy én vagyok a gyerek még vagy ő nem ért meg?!

Figyelt kérdés

A páromnak (24éves) van egy felesége és egy gyereke. Én 19éves vagyok. A családját ott hagyta miattam, mert ő velem akar lenni, nehezen beleegyeztem, mert amikor beszélgettünk, nagyon jól éreztem magam vele.Történt most az, hogy a feleségének az unokatestvére (csak rá számíthatott, mert az anyukájáék a testvéréék is mindig piszkálják) és a párom vele megy a temetésre (a párom én egy településen lakunk a felesége messzebb, még nem váltak el, több mint fél éve együtt vagyunk. ) Szerintetek engem nem fognak "olyannak" nézni, ha ott látják, h vele van, vagy ha megöleli a feleségét ha sír, vagy hagyja h megölelje, vagy ráboruljon, aztán meg majd velem van? Mit kellene tennem? :S Ne foglalkozzak vele? Nekem ez nagyon fáj, h én kérem h ne legyen vele ott.



Sokszor átvert, hazudott, titkolózott, az elején (két hét után) hazahozta a feleségét, egy hétig vele volt, közbe velem találkozott.. Egy hónap után még írta neki, hogy szereti.. Sok jót is ad, csak sajnos a rosszak erősebbek, mint a jók..

Sajnos tényleg nem tudom mi tévő legyek..


2010. márc. 19. 17:25
1 2
 1/11 anonim válasza:

úristen én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni..

szereted egyáltalán? vagy csak az a jó amit ad neked..

2010. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha csak az lenne jó amit ad akkor már rég nem lennék vele, mert írtam, h jóval több a rossz.

Igen szeretem, azért vagyok még mindig vele..

2010. márc. 19. 17:34
 3/11 A kérdező kommentje:

Kihagytam, h meghalt az unokatestvére. :S

elnézést

2010. márc. 19. 17:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kapcsolatod hagyd. Van már felesége, gyereke is. Mond meg neki, hogy ez így nem megy tovább. Maradjon a feleségével és a gyerekével te pedig keress magadnak mást.
2010. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha szeretem? És elvileg ő is? És ha teljesen nem tudok nélküle lenni? Szükségem van rá..
2010. márc. 19. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne, nem válna el? mert így a feleségéhez van kötve, még mindig a felesége... mintha téged csak játéknak tartana.
2010. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj, h nem sok pénze van.. de tudom, hogy össze tudná kaparni.. csak a felesége nincs jól lelkileg, és sokat van egyedül a gyerekkel otthon, és fél a párom, hogy valamit csinál a felesége magával, netán a gyerekkel is :S
2010. márc. 19. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem úgy működik, hogy egy csapásra megszűnnek a rokoni érzések. Főleg a csalásaihoz képest mi ez.
2010. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de akkor mit csináljak? várjak türelmesen, aztán ha szeret akkor úgyis lép, és nem fog megbántani?

de igazából, nem is az ő rokona..

2010. márc. 19. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetett évekig olyan, mint egy rokon.
2010. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!