Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális kapcsolat? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális kapcsolat? Van értelme?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok, egy évvel idősebb fiúval járok lassan egy hónapja. Elég keveset találkozunk, suliba 1-2szünetbe talán odajön, de aztmondja hogy én ne menjek.ne lépcsőzzek annyit.

Msn-en van, hogy félórákig nemirunk semmit, néha van téma.de nagyonritkán. Másokkal tökjól eltudok beszélgetni mert ők is írnak. de ő semmit.néha ha úgyérzi régen írt valamit beir egy szivet.De mindíg énkezdjekel valamit írni? Lehet else olvassa mertmindenre ír egy :Dt.

Eleint amikor találkoztunk, tökjól éreztem magam. De mostmár olyan mintha akárkivel lennék, akivel csak úgy vagyok.

Nem tudom, hogy szeretem-e. Aztsem érzem hogy ő szeretne. Nem tudom, hogy van-e értelme így folytatni...


2010. márc. 19. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kéne folytatni sztem nem kellesz neki csak azért, hogy elmondhassa, hogy vagy
2010. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé, egyből megjön az írás kedve! :D
2010. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor miben nyilvánul meg, hogy jártok? :)


Szerintem csak félénk a srác, nem tudja mit kezdjen veled, és hogy miről szabad neked írnia és miről nem...

2010. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a járás nem msn beszélgetésen múlik csak. Féltékennyé tevés pedig; mindig beszélek 3-4pasival rajta kívül is. Ők ilyen megszokottak sokszor hangosan felnevetek gép előtt, amikor velük beszélek. el kellene neki mondani? Velük, úgyse lenne semmi komoly, csak kicsit megijeszteni?!
2010. márc. 19. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kétélű dolog... Ha olyan hangnemben írod, akkor elkergeted. Ha ügyesen csinálod, már-már bűnbánóan az se jó. A kettő között az igazi. De jobb lenne, ha leülnétek egymás elé - nem gép elött... - és megbeszélitek a dolgokat. Mit akar, mit nem. Mért kellesz neki, ha nem mutathatod ki az érzelmeidet? Ha ezekre nem tud válaszolni akkor hagyd a francba...
2010. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!