Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire avatnátok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire avatnátok bele a párotokat az otthon történő dolgokról?

Figyelt kérdés

Mivel nálunk rengeteg a veszekedés, kiabálás, dobálózás, néha még a verés is :S És nekem nincsen olyan barátnőm v bárki akivel meg tudnám azt beszélni. A barátommal lassan 4 hónapja vagyok együtt, ebből 1 hónapot külön voltunk. Mivel neki voltak problémái. (De megbeszéltük és újra kezdtük) Szóval ő azóta elmondja hogy mi bántja, mik történnek otthon. Ma találkoztunk és nagyon boldogan újságolta h milyen volt végre hazamenni, miket csinált stb. Aztán megkérdezett engem, hát én meg nem nagyon tudtam mit mondani. Mivel állt a bál egész hétvégén :S Látta rajtam h nagyon rosszul érint, de mondta h meghallgat azért vagyunk együtt h megbeszéljük mindent stb. De engem csak elkapott a sírás, és nem tudtam neki elmondani. Már a sírás miatt is úgy éreztem h elrontottam az egész jónak indult délutánunkat. Egyszerűen olyan dolgok vannak itthon, hogy az már hihetetlen, külvilágnak jó, rendes, normális családnak tűnünk de abszolút nem az :( Pedig úgy elmondanám neki ami bánt, de akkor nem 5-10 perc bőgés lenne hanem sokkal sokkal több, és nem tom h arra mit reagálna. hogy állna azután a dolgokhoz. A kérdésem az lenne, hogy szer intetek megharagudna h ha azt mondanám neki h ne haragudjon de nem tudok ezekről beszélni, mivel nem akarom elrontani az alapból jó kedvünket.

L21 F22


2010. márc. 18. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen szempontból szerencsém van, a családom nem csak kívülről tűnik normálisnak. Szóval olyan durva veszekedések nem szoktak lenni, vagyis persze, néha előfordul, de nem mindennapos. Viszont a párommal én se mertem sokáig megbeszélni a családi ügyeimet. Kezdetben azért, mert nem éreztem úgy, h rá tartozna, később pedig mert nem hittem, h könnyebb/jobb lesz, ha őt is terhelem vele, hisz' segíteni úgysem tud(na).

De aztán ahogy mélyült a kapcsolatunk, egyre több mindent tudtam vele megosztani, és tanácsot kérni is.

Úgyh én azt tanácsolom neked, h ne félj a bizalmadba avatni őt, merj egy kicsit jobban bízni benne.

Elmondhatod neki azt is, amit itt nekünk elmondtál, h számítson rá, h ha beszélsz róla, akkor sírni fogsz. De hidd el, könnyebb lesz utána, ha legalább vki tud neked segíteni. Igaza van abban, h azért vagytok együtt, h az ilyesmiket is megbeszéljétek.

Én ma már "nyugodtan" (mennyire lehet nyugodt vki egy veszekedés után - értsd az idézőjelet) elmondom a páromnak a zűröket, és ha mást nem is tud tenni, legalább meghallgat. Így tudja, h miért vagyok sokszor labilis lelkileg, meg miért olyan ingadozó a hangulatom.

Szóval ha beavatnád a párodat, ő is megértőbb lenne veled. :)

Nem kell neki mindent elmondanod, ha úgy érzed, fáj, vagy nehéz róla beszélni, de a családi dolgokról beszélgethetsz vele. Főleg, ha közös jövőt terveztek. :)

24/L

2010. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy éppen evvel az ALAKOSKODÁSSAL rontod el? Azért vagytok EGYMÁSNAK, (talán) hogy az ilyen helyzetekben "EGYÜTT" legyetek.
2010. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

hát szerintem nyugodtan elmondhatod neki:) de ha aztmondod neki egyszer-egyszer h nem szeretnél róla beszélni,biztosan megfogja érteni.:) viszont..szerintem azsem jó ha soha nem mondod el neki és magadban tartod,mert lehet hogy a barátod aztfogja hinni hogy nembízol meg venne v vmi..:/

de szerintem ez attól függ..h mennyire szoros a kapcsolatotok.:)

2010. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!