Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire avatnátok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire avatnátok bele a párotokat az otthon történő dolgokról?

Figyelt kérdés

Mivel nálunk rengeteg a veszekedés, kiabálás, dobálózás, néha még a verés is :S És nekem nincsen olyan barátnőm v bárki akivel meg tudnám azt beszélni. A barátommal lassan 4 hónapja vagyok együtt, ebből 1 hónapot külön voltunk. Mivel neki voltak problémái. (De megbeszéltük és újra kezdtük) Szóval ő azóta elmondja hogy mi bántja, mik történnek otthon. Ma találkoztunk és nagyon boldogan újságolta h milyen volt végre hazamenni, miket csinált stb. Aztán megkérdezett engem, hát én meg nem nagyon tudtam mit mondani. Mivel állt a bál egész hétvégén :S Látta rajtam h nagyon rosszul érint, de mondta h meghallgat azért vagyunk együtt h megbeszéljük mindent stb. De engem csak elkapott a sírás, és nem tudtam neki elmondani. Már a sírás miatt is úgy éreztem h elrontottam az egész jónak indult délutánunkat. Egyszerűen olyan dolgok vannak itthon, hogy az már hihetetlen, külvilágnak jó, rendes, normális családnak tűnünk de abszolút nem az :( Pedig úgy elmondanám neki ami bánt, de akkor nem 5-10 perc bőgés lenne hanem sokkal sokkal több, és nem tom h arra mit reagálna. hogy állna azután a dolgokhoz. A kérdésem az lenne, hogy szer intetek megharagudna h ha azt mondanám neki h ne haragudjon de nem tudok ezekről beszélni, mivel nem akarom elrontani az alapból jó kedvünket.

L21 F22


2010. márc. 18. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy kedves és megértő, akkor nem lesz abból semmi probléma, ha megmondod neki az igazat, ha pedig azt mondja, hogy nyugodtan elmondhatod neki, akkor már csak rajtad áll.
2010. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örökre titkolózni akarsz előtte? Előbb-utóbb úgyis kiburul a bili. Szerintem örülne a barátod annak, hogy ennyire megbízol benne. Legalább megérti, hogy miért van néha rossz kedved. Egy kapcsolatban alapdolog, hogy elmondjuk a másiknak, hogy mi bánt bennünket. Engem néha ez annyira megnyugtat, hogy szinte el is feledkezek a problémáról egy kis időre. Ha megértő a barátod, és már miért ne lenne az, akkor inkább örülni fog neki, hogy tud ezekről a dolgokról.
2010. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolynak érzed a kapcsolatotokat,akkor mondd el neki.Ha jól értem,amit írtál,neki is voltak problémái és megbeszéltétek,azért vagytok újra együtt.Ő elmondta a saját problémáját neked.Elvárhatja,hogy te is elmond neki.Minden kapcsolat alapja az őszinteség.( Nem a szex,és nem a szerelem).Ezek is fontosak,de egymás megértése,az őszinteség sokkal fontosabb.Lehet,hogy elromlik az aznapi jókedvetek,de könnyebb lesz utána,hogy van akivel megbeszélheted a gondjaidat.Ha nem ért meg,nem érez veled együtt,akkor nem sok értelme lesz együttmaradnotok.
2010. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

biztosan megérti, de ne azt mondd neki, hogy nem akarod elrontani az alapból jó kedveteket, hanem hogy ha úgy érzed hogy itt az ideje, akkor elmondod, de nem megy, még várjon egy kis időt :)

de szerintem megbízhatsz benne, és itt meg már elmondtad idegeneknek, és ha annak mondnanád el akit szeret és ő is szeret abból sok baj nem származhat, mert nem te vagy az otthon történtekért felelős :) csak egy áldozat :( :S

és lehet hogy tudna segíteni is :) szerintem próbáld meg :)


sok boldogságot nektek :)

2010. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal 3 hónapja vagyunk együtt, és mindig mindent őszintén elmondok neki, ő is elmondja a véleményét és segit :) ha szeret meg fog érteni a barátod :)
2010. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm azért szakított velem idő előtt mert túl pozitív voltam és nem hagytam teret egymás családi betegségeinek kibeszéléséhez
2010. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok. A fenenagy őszinteség híve vagyok, de mégsem avattam be a páromat ezekbe a dolgokba, mert úgy gondolom, hogy amit a szüleim elrontottak arról beszéljenek ők, mentegetőzzenek ők, én nem akarom ezért tartani a hátam. Majd ha komolyabb lesz elmondom neki apránként. (még csak néhány hónapja járunk)
2010. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu a barátnőmmel. Ő sem mert nagyon beszélni róla. Aztán fokozatosan elmondott mindent illetve észrevettem, hogy valami nem kerek és kérdezősködtem. Kellemetlen mindenkinek. Főleg egy bimbózó kapcsolatban. A lánynak mert gáz a családja. A fiúnak, hogy ezek után hogyan álljon a szülőkhöz. Meg az összes érintetnek. De azt rögzítsd magadban, hogy ha szeret a párod (márpedig biztos szeret) akkor megért és segíteni fog. Legyen bármi is a gond okozója (főleg, ha te nem tehetsz róla). Titkolózással nem fogsz semmi jót elérni. Azért vagytok együtt hogy együtt legyetek. Ne a saját bezárt kis világotokba.
2010. márc. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mindenkép legyél őszinte, ha szeret meg ért. Segíteni nem fog tudni, de legalább segít azzal, hogy fogja a kezed, erőt ad neked.
2010. márc. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de szerintem ha nem mondasz semmit, azt hiszi nem bízol benne, nem elég jó neked, főleg mitán ő elmondta a bajokat. Persze ez is függ attól, hogy mennyire komoly a srác, de én pl örülni szoktam, ha a barátnőm beavat abba, hogy mi bántja -az zavar a legjobban ha látom hogy szenved és nem tudok segíteni :(, és a körülményekhez képest mindig igyekszem vígasztalni. :)
2010. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!