Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lecsapjak a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsapjak a legjobb barátnőm pasijára?

Figyelt kérdés
A LB-mnek bejön az iskola egyik legjobb pasija.2 évvel idősebb nálunk próbáltunk segíteni neki hogy összejöjjenek, de az egyik barátom megtudta hogy én nagyon tetszem ennek a fiúnak, és azt mondta hogy kezdeményezni fog.Nekem is tetszik de a barátnőm azt hiszi hogy nem.Mit csináljak??
2010. márc. 18. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
fingjál neki egy sünt
2010. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ne
2010. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

LB? hová fejlődünk még a rövidítésekkel? :(

A másik meg az, hogy a srác nem a pasija, csak szeretne az lenni, így hát nyugodtan viszonozd a sréc közeledését, hisz ha neki is bejönne a barátnőd, akkor nála kezdeményezne, nem nála.

Persze majd beszéld meg a barátnőddel, hogy ez meg az a helyzet, akkor még haragudni sem fog rád.

2010. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én biztos hogy nagyon megharagudnék rád a bnőd helyében ha összejönnél a sráccal...:S...még ha nemis mutatnám,és "örülnék" neki, otthon telesírnám a párnámat és elátkoználak meg hogy hogy lehetsz ekkora egy gecci miközben tudod hogy nagyon tetszik nekem az a fiú..:/

Gondolj csak bele milyen szarul esne neki :S...de te tudod...

2010. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23:49, előbb-utóbb úgyis lesz csaja a srácnak. Csodát meg nem lehet várni, hogy egyszerre csak beléd szeret. Ha meg összejössz a sráccal akár össze is hozhatod a barátnőddel majd, vagy csak azért összejönni a sráccal, hogy összehozd őket...
2010. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne jó ötlet.

Bár attól függ, hogy neked tetszik-e vagy szerelmes is vagy-e.

Én biztos megsértődnék és durcáskodnék.

Szóval szerintem inkább hagyd. Egy csomó pasi rohangál még, de igazi barátnőből nagyon kevés van, sőt.

Nekem biztos fontosabb lenne a barátnőm.


Volt már olyanom is, hogy a barátnőm "miatt" szakítottam a fiúval, akivel jártam, mert a barátnőmet olyan szinten ócsárolta..

Nekem ő fontosabb és pótolhatatlanabb volt.


De ezt neked kell érezni.

Vagy kérdezz rá a barátnődnél, hogy mit szólna, vagy haragudna-e mert nem akarod az LBdet elveszíteni mert fontos neked.=)

2010. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem lenne boldog a barátnőm de ez a fiú nem az az egyéjszakás fajta nagyon "jó" családban nevelkedett és nagyon kedves,és szerintem... tetszik...
2010. márc. 19. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem terhes vagy!
2010. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Simán! Mérlegelj: mennyire jó barátnő, az a barátnő, és mennyire vagy szerelmes? (Tetszésért nem érdemes, de ha szerelemről szól a dolog, ott legyél önző!)
2010. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De bakker, most nem tudsz vele mit csinálni, ha egyszerűen nem tetszik neki a barátnőd. Azt csinál amit akar, ha fejre áll sem lesz jobb nő a szemében. Másrészt, nem a pasija, szóval szerintem szabad az út, jöjjetek össze, legyetek boldogok, de ha megbeszéled barátnőddel, akkor sem lesz jobb. Fogadni mernék rá, hogy a barátnőd nem engedné hogy összejöjjetek, mert ha neki nem lenne jó, akkor neked se legyen. Mellesleg én már voltam hasonló helyzetben, és igen egy picit rosszul esett, de felfogtam, hogy nem uralkodhatom mások érzései felett, és ha más tetszik neki, hát legyen.

20/F

2010. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!