Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esély van rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy srác,aki tetszik nekem,és van rá esély,hogy én is neki.Viszont...egyik osztálytársnőm nagyon nyomul rá...annyira szemtelenül,hogy az már fájdalmas.állandóan a nyomában van,szó szerint,az ölébe ül,ölelgeti,fogdossa,satöbbi.A srác többnyire leszereli,meg így nem is foglalkozik vele,de mégse mondja neki,hogy szálljon le róla (tehát hagyja a dolgokat,bár én úgy látom,hogy nem kellemes neki...de hagyja).Szerintetek ez mit jelent egy 16 éves fiúnál?Van rá esély,hogy addig nyomul rá az a kis r.ibanc,míg össze nem jön vele?
2010. márc. 18. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
esély van rá hogy össze jönnek de ez egy olyan dolog hoyg te se feltétlenül rázod csak ugy azt le aki szerelmes beléd szal mindenkinek jól esik ha foglalkoznak vele főleg 16 évesen. Ha nem kezdeményezel akk nem is fogja csak ugy lerázni mert nincs ok:)
2010. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a ribi tuti megtesz majd mindent, de ha a fiúkádnak ez kell, sztem hagyd.
2010. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem zavaros, de ha azt kérdezed, hogy mennyi esély van rá, szerintem nem sok "érdemi" választ fogsz kapni. Azt hittem te vagy a kérdés alanya....de nem...
2010. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó,hogy érted,hogy nem én vagyok a kérdés alanya?
2010. márc. 18. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

ez szerintem egyén függő. ha valakiben nincs meg a hajlam arra, hogy megcsalja a párját, annak teljesen mindegy, hogy mit villantasz.


akiben ez ott rejtőzik, az akár 20 év után is beinthet a párjának... feltéve, ha addig nem találkozik olyannal, aki el akarja venni az aktuális partnerétől.

2010. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez mit jelent egy 16 éves fiúnál?

Van rá esély,hogy addig nyomul rá az a kis r.ibanc,míg össze nem jön vele?"


Én vagyok a 2. és ebben nem látom a rád vonatkozó kérdést.

2010. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja,hát ez valamilyen szinten rám is vonatkozik,bár nem konkrétan..de most ez érdekelne.

Köszönöm a válaszokat!:)

2010. márc. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!