Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jön be nagyon a fiúknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be nagyon a fiúknak? Mitől kedvelnek meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Tehát Ő ....


Mi az ami a fiúknak bejön??

azok a csajpraktikák??

pl a szájfény vagy a véletlen érintés bejön??


És még??


2010. márc. 18. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben vagyok csak nincs meg a címe SE...
2010. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kérd el tőle.nem nagy szám.ennyihez kell legyen merszed.
2010. márc. 18. 22:19
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos, hát erre nekem van egy módszerem. Én is 18 vagyok és én sose szoktam felvenni senkit se msn-en hanem megvárom amíg a másik felvesz. Ehhez nem kell más, csak egy facebook meg némi praktika.


Na ugye van a facebookon egy bizonyos chat és ott mindenkivel tudsz beszélni aki épp fenn van. Ha ott elkezdesz vele beszélni valamiről, akkor pl. rátérhetsz olyasmire, hogy "most kaptam egy tök poénos dolgot havertól, sztem tetszene, átküldjem?" vagy ilyesmi... mert ugye mint tudjuk a fb-chat egyetlen hátránya, hogy nem lehet képeket, dolgokat küldeni és akkor ő vesz fel még a végén msn-re.

Ez így lehet hogy kicsit hülyén hangzik, de az elv ez, így nem olyan bonyolult a dolog, nekem mindig bejön, még ha valakivel nem is biztos, hogy akarok beszélni mégis az msn ismerőseim között találom:D


Na ennyi, sok sikert!!!^^


u.i. amugy furának tartom hogy más kérdéséhez írod le a problémádat, de vicces, nekem tetszett:D hihi:D

Remélem pozitív visszajelzéseket kapok... az a rossz hogy ha valaki választ kap sose írja le mi történt később, így elmegy az ember kedve a további válaszolgatástól...

Na ez már tényleg hosszú lett, csak ügyesen^^

2010. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi,ez jó ötlet ;)


esetleg csábításra technikát ???

2010. márc. 18. 22:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Csábítási technikát? Hogy jön ez most ide? Egyáltalán, most fiút vagy lányt kell elcsábítani? Nem mindegy!!!

Mert ugye az utóbbi időben csak az egyik kedves válaszoló problémáival foglalkozott mindenki:D De adhatok még tanácsokat bármihez, érzem, hogy most nagyon toppon vagyok ilyen témákban.:D


(ha valaki akar akár privát üzenetben és aztán msn-en is segíthetek) - de ez már nagyon gratis...


Amugy szerintem a fiúkat a lányok könnyebben az ujjuk köré tudják csavarni, mint fordítva, tehát csábításnál nagyon is a lányok vannak előnyben - ehhez persze kell egy minimális szép kinézet - meg persze jófejnek kell lenni^^

2010. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szép lélek , de azé jól is nézzen ki.
2010. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!