Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves csaj + 22 éves pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves csaj + 22 éves pasi? Nem sok ez? =/

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:13
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
DE SOK!!!
2010. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Van egy "ismerösöm" aki 14L és a palija 22 és fél..:S

Ugyhogy hát nemtom, nemvagy egyedül:D

2010. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

nekem 15 évesen volt 26éves barátom.. nem túl hosszú ideig.. szép volt, jó volt, elég volt :) meg lehet próbálni, ha nem megy nem kell erőltetni.

szerintem egyén függő amúgy..

2010. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Értelmi szint függő, meg hogy mit akarsz tőle.De tapasztalatból mondom,hogy sok.
2010. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéntől függ. Ha szeretitek gymást, akkor hajrá. Az a fontos, hogy mind a ketten komolyan gondoljátok. Ha a szerelem megvan, a többi úgy jön magától.

Én 17/L vagyok a párom 26/F. 16 éves voltam amikor összejöttünk. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást.

2010. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok, a srác büntethető ...
2010. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

miért lenne büntethető a srác? illetve, persze, mivel elmúlt 18, így gyilkosságért, fegyveres rablásért, stbstb... büntethető. de egy 18 év alatti ugyanezekért büntethető, más kérdés, hogy milyen módon. valamiféle javítókba, ilyesmikbe kerülhetnek, nem börtönbe, fegyházba, mittomén. egyébként ha arra célzol a büntethetővel, hogy a srác azért büntethető, mert egy fiatalkorúval (14-18 éves korig ebbe a "kategóriába" tartozik az ember lánya/fia) jár, akkor téves az információ. sőt, mondok jobbat. k*félhetnek is, mint a nyulak, mivel 14 éves kor felett egyéni szoc. problem, hogy kivel. (kivétel ez alól a homoszexuális "kapcsolatlétesítés". ahhoz el kell múlni 18nak.) de ilyen hülyeségekkel ne ijesztgessünk már fiatalokat. mert akkor szerinted ha van egy 17 éves lány (vagy fiú, tökmindegy), akkor a felnőttkorú párjával nem feküdhet össze, aki mondjuk csak egy héttel idősebb nála, mert jön az ávh, aztán elviszi, pedig egy hónappal előtte, mikor mindketten fiatalkorúak voltak, összevissza, folyamatában töcsköltek? mielőtt ilyen baromságokat ide hányunk, hogy "pedofil a srác", "büntethető a srác" és társai, jó lenne tájékozódni, utána nézni, hogy mi is a helyzet, mert nagyon sok embernek fogalma sincs az egészről...


és hogy válaszoljak is a kérdésre: ezt nektek kell eldönteni. egy 15 éves lány még elég gyerekes is lehet, a 22 éves srác meg elég felnőttes, a korából adódóan. de ugyanez fordítva is igaz. lehet egy 15 éves lány halál komoly, érett gondolkodással (van ilyen...), a srác meg egy komolytalan kisgyerek (ilyen is van). szóval ha elég érettnek érzed magad egy kapcsolathoz (szerintem a sokak által szajkózott "éld ki magad fiatalon" is baromság, mert egy ember mellett is ki lehet élni magadat, nem kell ahhoz átmenni k*rvába, hogy minden héten más pasival dugasd meg magad), akkor próbáljátok meg. szinte semmi sem veszíthetsz. max a szüzességed, de ha szeret a srác, meg te is őt, akkor az sem probléma.

most ezt úgy válaszoltam, mintha a csaj kérdezte volna.


ha a "pasi" kérdi, akkor neki a válaszom szinte ugyanez. nektek kell tudni. ha úgy érzed, hogy elég komoly a csaj egy kapcsolathoz, és meg is beszéled vele, akkor hajrá. csak ne használd ki, mer' különben megkereslek és szétrúgom a segged. xDDD


persze nem is biztos, hogy aktuális még a kérdés... ha erre járnál, kérdező, akkor megírhatnád, hogy lett-e valami a dologból, vagy most mi van? valahogy érdekelnek így névtelenül ezek a kedves fiatalos szerelmes történetek. :D

2010. jún. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak köszönöm a hosszú... válaszát. :D

Még mindig van... Csak a visszahallott vélemények... Zavaróak.:(

2010. júl. 4. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!