Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem mos esténként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem mos esténként fogat, pedig cigizik is. REggel is csak ha rászólok. Igénytelen szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is kicsit.
2015. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim, este nem akart fürdeni sem, csak akkor tette meg, ha előre elkészítettem a kád vizet, pedig három műszakban dolgozott, fizikai munkát. Kitartó voltam, gondoltam, majd én megváltoztatom. Nem sikerült. Elhagytam. Elképesztően gusztustalan, amikor egy általad vonzónak tartott emberről kiderül, milyen végtelenül igénytelen és koszos. A szájhigiénia is ilyen. Hányinger belegondolni mi gyűlik be oda ennyi idő alatt, aztán meg akar csókolni, ne adja az ég, nem csak a szádon, de máshol is... gyomrom forog.
2015. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát, hacsak nincs valami probléma a fogaival, ami miatt inkább kerüli ezt a procedúrát (de ezt meg kell oldani, még ha nem is mindig könnyű), vagy nem feledékeny, és estére mire elfárad, kimegy a fejéből (akkor meg emlékeztesd este is). Ha problémázik azért, mert szólsz emiatt, akkor mindenképp igénytelen.
2015. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon igénytelen. Egyetlen láncdohányos barátnőm volt, ő ha vele voltam minden egyes cigi után fogat mosott, egyetlen egyszer sem éreztem rajta a cigiszagot. Viszont ha megcsókoltam nikotinmérgezést kaptam, azon nem segít a fogmosás sem.
2015. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen igénytelen, a napi 3x fogmosás előzi meg azt, hogy ne rohadjanak a fogai és 40 éves korára maradjon saját foga.
2015. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2015. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
# 5 Időpont ma 15:57 - Feltéve, ha nem olyan fogorvosokat fog ki valaki, mint én gyerekként, annyira irigylem azokat, akiknek jó a fogsora, az enyém is rendben volt, amíg hozzá nem nyúlt az a pénzéhes barom a klinikán, akinek a szüleim naivan hittek. :-(
2015. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is értem, hogy egyeseknél miért nem alakul ki ennyire alapvető higiéniai szokás. Furcsa.
2015. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
# 8 Időpont ma 16:32 - Mélyszegénység, kifejezetten rossz fogászati élmények (ezt még megdobhatja, ha a fogaknak is ártottak a kezelés során, és nem korrigálták utána sehol), illetve ha egyik sem adott, akkor a szülők rossz hozzáállása.
2015. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Az. Fúj. Azzal a szájjal csókolja meg az anyját is? Fúj
2015. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!