Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom húga ki nem állhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom húga ki nem állhat mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy háztartásban élünk,nem beszélget velem, csak köszön és itt be is fejezte.Sokszor próbáltam közeledni felé, de hiába mert mindig elutasított.Más az életfelfogásunk,de ettől én még szeretnék vele kijönni, de nem hagyja.Nem veszekszünk csak érzem rajta, hogy a föld alá kíván.Nagyon rossz így együtt lakni valakivel.A barátomnak nem szóltam erről, de gyanakszik és nem szeretném ha ez miatt veszekedés lenne otthon, ha elővenné a hugát mert akkor még jobban megharagszik rám.Mit csináljak?
2008. szept. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egyszer egy programra (olyanra, amiről tudod, hogy szereti), ahova ketten mentek el! Beszélgess vele és ha úgy alakul, kérdezd meg, hogy mi a gond.
2008. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kellemetlen...és lehet sokan el fognak ítélni azért amit most írok. De ha nem keresi a társaságod, hagyd meg úgy, mégha nagyon kellemetlen is. Az én férjem huga még nem is ismert máris sértegetett....aztán hagytam a francba. Persze szerencsémre nem lakik velünk.

Elérte nállam, hogy csak akkor beszélek vele, ha ő akarja. Nem akarok a baratnője lenni, mert neki erre nincs szüksége amit nyilvánvalóan tudatott is velem. Próbálj így nézni a dolgokra és akkor talán nem fáj úgy az elutasítás.

2008. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemtől-szembe megbeszélni a dolgot még nem jutott eszedbe? minek ezt túlbonyolítani.
2008. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

"Nem veszekszünk csak érzem rajta, hogy a föld alá kíván." ezt Ő gondolja? vagy Maga Őreá? nem Ön kívánja a föld alá? miért akar ki jönni vele?

"Nagyon rossz így együtt lakni" de ha nem beszélnek akkor miért rossz együtt lakni vele?

" barátomnak nem szóltam erről" gondolom rosszul esne, ha mégsem jönne ki jól belöle? inkább éljen gondterhesen, hátha még a kapcsoltat is rámegy erre.

2008. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj ezek hülye kérdések már nem azért de ha valaki nem bír vkit azt meg lehet érezni, amúgy meg van az a mondás, hogy a szem a lélek tükre. Szerintem ennyire nem lehet félreérteni, szóval, ha a kérdező ennyi idő után is úgy érzi, hogy nem bírja a leányzó, akkor nem is:P Másik válaszolónak írom, hogy azért kell túlbonyolítani, mert ha megkérdezné tőle nyíltan h na bi bajod van velem mégis mit mondana? azt h semmi, mert szerintem Kérdező, csak annyi a baja, hogy a bátyja "nyakán lógsz", esetleg egyidős vagy idősebb vagy nála, a szüleik is bírnak esetleg és még együtt is laktok. Az egyetlen megoldás, ha nem laktok együtt. Ja, és ha a barátod helyretenné akkor aztán tényleg utálna. Ki kell bírni valahogy, amíg együtt laktok, nincs mit tenni.
2008. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál felé közelíteni,ő mindig elutasít,akkor most hagyd őt szerintem kicsit.Hasonló helyzetben voltam én is annak idején a sogornőmmel,több mint fél évig nem is beszélgettünk szinte.Aztán volt egy dolog,ami utána összehozott minket.Lehet,hogy viccesen hangzik ez egy ágy vásárlása volt.Az öcsém nem volt otthon csak én.Pont mentem le és láttam,hogy a liftbe próbálja betolni,segítettem neki,de mivel nem sikerült sehogyan se a végére elnevettük magunkat,ennyin múlott akkor.Ma már viccesen hangzik.Sokszor jelentéktelennek tünő dolgok is közelebb hozhatják az embert(nem azt mondom,hogy pont ilyen)és az ugy nem olyan eröltetetten történik,hanem magától.Ugyis rájöhet két ember,hogy bár különböznek,mégis ki tudnak jönni egymással nagyon is jól.Lehet,hogy ez a történet nem volt túl nagy segítség,de remélem nálatok is sikerül ezt a helyzetet valahogy megoldani,mert ugy azért még is csak jobb.
2008. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!