Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny másra?

Figyelt kérdés
pl. itt volt a barátom és elhoztam egyik osztálytársam füzetét, h lemásoljam, és megjegyezte, h milyen szépen ír az osztálytársam. És én majd megpukkadtam. Meg akármit mond így más lányokról én már rosszul vagyok... ez természetes vagy normális??
2008. szept. 11. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem okés de gyakran előfordul. :)) Ki lehet belőle nőni.

Bár a féltékenységet gyakorta birtoklási vágynak meg önbizalom hiánynak mondják, valójában nem az. Azért vagyunk féltékenyek mert azt gondoljuk, hogy más valaki megkapja az általunk szeretett embertől azt amiben mi hiányt szenvedünk. A te esetedben ez a hiány az elismerés.

Ha (számodra) elegendő elismerésben részesülnél a környezetedtől (nem csak a barátodtól de most érzelmileg rá vagy kihegyezve) akkor nem érintene meg egy ilyen mondat.

Ennek van megoldása: szerezd meg azt amire szükséged van. Csinálj valamit amihez kedved van és amiben sikeres lehetsz. Önmagad számára, nem nemzetközi siker a cél. :))

Minden olyan dolgot vizsgálj meg ezzel a szemmel amikor féltékenységet érzel, hogy mi az amit ilyenkor irigyelsz attól a másiktól. Arra a dologra van neked szükséged. Ha tudatosodik ez benned már nagy lépéseket tehetsz a felé, hogy megkapd és ne öntudatlan hiányként létezzen benned.

2008. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ne problémázz hülyeségeken, ha tudod, h épp hülye vagy, akkor mondogasd magadban és egy idő után cikinek fogod érezni.
2008. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
veled van a baj. valószinű alulértékeled magadat. a választ magadban keresd meg.
2008. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... :)
2008. szept. 11. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!