Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írhatnék neki ami nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki ami nagyon szép?

Figyelt kérdés
gyönyörű szerelmes verset szeretnék.Keresgéltem de nem találtam.Lehet csak figyelmetlen voltam.De ti hátha tudtok segíteni.Köszi
2008. szept. 10. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézted?

2008. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mikor a szív már nem remél és nem tud hinni már valaki jön de nem megy el mert örökre rád talált,nem kell se tavasz se nyár ha szívedben a szerelem muszikál....:-) valahogy így van de nagyon szép ha most jöttetek össze
2008. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
citatum
2008. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írd be a google-be hogy szerelmes idézetek és kiad neked egy csomó oldalt.Sok sikert!!:)
2008. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mióta ismerlek atóta élek,mióta ismelek azóta sok szépet érzek... elfelejtettem hogy van tovább.
2008. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!