Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smárolunk bnömmel, és egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolunk bnömmel, és egyszer csak ráharap a nyelvemre, és nekem ez nagyon nem tetszik, már mondtam is neki de csak nevet rajta, amugy szeret szerintem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
az jó ha ráharap a nyelvedre.ugyertem örülj.
2008. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik Neked, mondd neki érthetőbben, h Neked ez nem tetszik hátha felfogja.. meg mondd neki, h Te sem csinálsz Neki olyat, ami Neki nem tetszik...
2008. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem nem jó ha ráharap!! xD
2008. szept. 9. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egyetlen amit tehetsz az az, hogy egyszer te harapsz rá az ő nyelvére.....de ha ennyire nem érdekli, hogy neked ez rosssz, akkor lehet hogy még egyszer újra kéne gondolnod a kapcsolatotokat.
2008. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
oh ha nekem ráharapna :D ^^
2008. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én olyankor haraptam mikor nem jól csókolt a pasim, így próbáltam tudatni vele. Mert megmondani hogy "figyelj, ezt nem így kell" kicsit gáz, biztos megharagudna.

Csak arra gondoltam lehet hogy ilyesmi a helyzet nálatok is...

2008. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

18:15-ös válaszoló: szerintem valahogy érettebb módja a másikkal való kommunikációnak az hogy "Inkább így szeretném.." vagy "Légyszi inkább ne így /így..", mint hogy beleharapsz a nyelvébe.

Kérdezőnek: nézz rá komoly arccal a szemébe nézve és úgy mondd, ha látja rajtad hogy nem csak poénból mondod, akkor talán megérti. Ha meg nem akkor vagy te is harapj vissza (vigyázz lehet pont ezt akarja; a tudtodra hozni, hogy szeretné ha néha a nyelvébe harapnál) Illetve más módszer még a csókmegvonás. Miután ráharapott, következőre amikor meg akar csókolni, húzódj hátra, és mondd hogy múltkor is beléd harapott, és nem akarod így csinálni, mert fáj. Erre szerintem már tuti kapcsol...

2008. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én barátom is szereti harapni a nyelvemet,ami nekem se tetszik,de én nem csinálok belőle ügyet.akkorát ugyse harap hogy fájjon.akkor meg.....???
2008. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!