Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy joban szeressen a barátnőm?

Figyelt kérdés
egy éves kapcsim van.fiu vagyok.a barátnőm már kb fél éve nem viszonozza annyir a a szerelmet mint én neki. pl nem ir esemest. nem bókol anyit nekem. ez eléggé zavar. ha a kapcsolatunkról akarok vele beszélni akkor nem felel. úgy érzem hogy nagyon lapo a kapcsolat. mit tegyek hogy feldobjam a kapcsolatomat? légyszi segitsetek.
2008. szept. 9. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, h komolyan akarja-e a kapcsolatot, ne csak azér legyen veled mer hozzádszokott, hanem azér mer szeressen, szerelemből, tiszta szívéből. Egy kapcsolatnak másképp nem nagyon van értelme... Beszéld meg vele. Olyan nincs, h nem felel, ha Te is ugy állsz hozzá..
2008. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hello én a helyedben azt tenném hogy nem foglalkoznék vele mármint nem hivnám fel nem küldenék neki sms t és igy 1 ideig nem is találkoznátok a lényeg az hogy kerüld és ha ő keresni fog akkor szerintem nincs gond csak mutasd ki te is hogy nem foglalkozol vele csináld azt amit ő és ha észreveszi mond el neki hogy jobban szeretnéd ha ő is törödne veled és nem csak te halytanál az egész kapcsolatban mert ennek kölcsönösen kéne működnie...
2008. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van valami baja a kapcsolattal és ráadásul Te elkezdesz vele direkt nem foglalkozni, akkor csak felbosszantod, és a már meglevő probléma elmélyülhet. Jobb lenne inkább elmondani neki az észrevételeidet, és megkérni, hogy őszintén válaszoljon. Tedd világossá számára, hogy kész vagy változtatni, ha zavarja valami, de ahhoz tudnod kellene, mi az.
2008. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NEM MONDJA MEG HOGY MI ZAVARJA... OLYAN TITOKZATOS...
2008. szept. 9. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor kompromisszum : Vagy elmondja, vagy elfelejthet téged... magyarázd már el neki, ha nem fogja fel magától, h ez így nem kapcsolat.. egy párkapcsolatban éppenhogy őszintének kell lenni és nem titokzatosnak... áhh... én a helyedben már rosszul lennék xD
2008. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
hát hogy érteném? megfogod, beisztok, oszt szétrakod a lábát :D egyébként meg hagyd ott, ilyennel nem kell foglalkozni
2008. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de én nagyon szeretem. el se tudom képzelni hogy szakitok vele. ha ő nem szakit soha akkor örökre együtt lennénk.
2008. szept. 9. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg párkapcsolat függő vagy... a leírtakból úgy tűnik nagyon egyoldalú ez a kapcsolat, csak te kepesztesz ezért a lányért,a barátnőd meg magasból szarik rád.

Tudom fáj, de szerintem megérdemelnél egy olyan nőt, aki meg is becsül! ha nem tudod a barátnőddel megbeszélni a dolgot, sok értelme nincs folytatni...

2008. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!