Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy sok duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sok duci csaj nyafog hogy nincs pasija?

Figyelt kérdés

Elegem van mar ebbol....en sem vagyok nadszall vekony csajszi....sot....de mindig is nyuzsogtek korulottem a ferfiak.

Miert hiszitek azt hogy ti nem lehettek vonzoak????


2010. márc. 13. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
És szerintem épp ezért nincs soknak mert levágja mindenki róluk,hogy össze vannak törve a testalkatuk miatt. Egy teltebb nő is lehet vonzó ha van kisugárzása.
2010. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Pont azért hiszik, amiért egyre több az anorexiás. Mert mindenki szerint csak a nádszál vékony nők a nők. Látsz te címlapon ducibb nőt? Vagy olyan duci nőt, aki szép nőként emlegetnek? Na most ők azt hiszik, hogy ebből kifolyólag már nem is lehetnek szépek. Pedig ez butaság, ugyanúgy lehet szép egy vékony és egy duci lány is. Az, hogy kinek milyen nő tetszik pedig ízlés dolga, de higgyétek el, az alkat a legkevesebb.
2010. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pontosan!

Nem is ertem miert raknak fel egyesek olyan kerdeseket hogy a ferfiaknak csak a szupervekony tokeletes mellu es feneku csajok jonnek be....

Legyunk istennok az agyban szerintem - sok pasinal nyert ugyunk lehet ezzel.

Kisugarzas, elonyos testreszek kiemelese, apoltsag, -ez a lenyeg.

Szerintem egy 60-80kg-s csajszi ne erezze meg magat rondanak.....

2010. márc. 13. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy 100 kg-osnak sem kell rondának éreznie magát :) Mindenki olyan, amilyen akar lenni, lehet valaki 200 kg-osan is gyönyörű, ha annak látja magát, de lehet 50 kg-osan is csúnya, ha semmi önbizalma.
2010. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pont ezaz h a legtöbb duci magába van fordulva. nekemis van dagi barátnőm, de nemnagyon voltak pasiproblémái, mert ő elfogadta magát, persze mindig fogyózott, meg diétázott, de csodát sosem várt, és már örült annak is ha 5 kilót fogyott csak le, de ha semennyit akkor sem tört össze lelkileg. mindig vidám, vicces csajszi, és ez a belső egyensúly nagyban közrejátszik abban h milyennek látják a kívülállók.
2010. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is duci vagyok,de elfogadtam magam és szeretem a testem:)

Vannak előnyösebb részeim,amiket kiemelek:)Sokak szerint van kisugárzásom,amit ki is használok.Ha nincs pasim?? Nem bánkódok,mert akkor nem is lesz.Hogy miért??Mert azt látnák a kívűlállók hogy magamba vagyok fordulva.Ezért ha nincs pasim,nem érdekel:D Most van,nagyon szeretem:D

A duci csajok is lehetnek eszméletlen szépek,és vidámabbak is mint azok,akik minden percben azt nézik hogy hány miligrammot híztak...Én nem nézem.Diétázni meg nem fogok,mert minek:D Én így vagyok jó,aki nem fogad el,az továbbmegy!!!:D

2010. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A barátnőm is duci, épp ezért magába forduló. Nincs semmi önbizalma! Én a vékony kategóriába tartozom, mégis úgy gondolom, hogy azok a duci csajszik, akiknek van önbizalmuk, sokkal vonzóbbak, mint pl. én.

A világ elhiteti velünk, hogy csak a soványak a szépek, de ez nem így van!!!

2010. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

És sajnos, aki duci, el is hiszi a világnak, hogy nem szép...:(

Én is speckó a 80 kg-os kategóriába tartozom és még eddig SOHA nem volt pasim. Mondták a barátnőim is, hogy nem az alkatom a probléma, hanem a témához való hozzáállásom. Úgy gondolom, hogy a szerelem a szépek luxusa és hogy én nem tartozom a szép kategóriába. Bár ezt mindig csak vicces megjegyzésként szoktam mondani... Alapból nem vagyok egy befelé forduló lány, imádok hülyéskedni, szinte egész nap mosolygok meg nevetek és teszek róla, hogy másoknak is jó kedve legyen körülöttem. Na de ha fiú van a közelben (mármint olyan fiú, aki esetleg...) akkor meg se tudok szólalni. Olyankor valahogy leblokkolok, mert Áugyantutinemkellenenekiegyilyenmintén... stílusú gondolatok fogalmazódnak meg a fejemben. De az összes barátnőm váltig állítja, hogy hülye vagyok ezzel a felfogásommal. És igazuk is van! Vannak időszakaim, amikor totálisan nem érdekel, hogy milyen az alakom (mert ez a fő problémán) és olyankor a fiúk is szívesebben beszélgetnek velem. És nekem ennyi is elég, hogy nőjön az önbizalmam XD Persze a gazdagságot mindig hét szűk esztendő követi. Intravénásan kellene belém adagolni az önbizalmat és semmi bajom nem lenne XD

2010. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
cicis popsis hasas csaj vagyok,olyan erősen nőies testalkatú,de mindig olyan ruhákat hordok ami ott takar el ahol nemkéne és ott emel ki ahol szép.és ápolt vagyok és igényes,és így érzem jól magam a bőrömben.
2010. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Duci vagyok én is, de kb akkor nem volt pasim, amikor nem akartam, hogy legyen.

(Az más kérdés, hogy ebből kevés olyan pasi volt, aki ért is nekem valamit, de ennek már nincs köze a kérdéshez...)

2010. márc. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!