Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakorisággal kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal kell találkozni hogy ne unják meg egymást a párok?

Figyelt kérdés
Hello én 18 éves vagyok Barátnőm 17 mi körülbelül hetente 3-4 alkalommal találkozunk de akkor egész napra szinte, vagy legalább minimum 3-4 óra. Láttam 1 válaszban hogy az a boldog párkapcsolat titka ha ritkán találkoznak a felek de evvel az a gond ha nem látnám heti minimum 2-3 alkalommal akkor kicsit rosszul lennék folyton rá gondolnék szoval igy sok esély van arra hogy esetleg megunlyuk egymást ha ezt igy folytatlyuk még talán évekig? vagy kell néha néha tartani 1 hetes szünetet? Válaszotokat előre is köszönöm
2008. szept. 8. 19:52
 1/8 anonim válasza:
Én a barátnőmmel átlag heti 2-3 alkalommal találkozunk, és igy vagyunk együtt már közel 1,5 éve és minden teljesen rendben van. Persze, hogy rossz ha nem találkoztok egymással, de igy biztosan nem unjátok meg egymást. Vagy ha nagyon nem birjátok ki, akkor kötelező eljárnotok szórakozni, vagy bármilyen kikapcsolódást betervezni.
2008. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az első hozzászóló vagyok. Még hozzátenném, válaszolva ezzel a kérdésedre; nem kell tartanotok szünetet, főleg nem 1 hetest, és az a 3-4 alkalom szerintem pont jó!
2008. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez hülyesség, hogy megunják az emberek egymást.

mivel gondolj csak bele. Elöbb-utobb összefogtok költözni. Akkor hogyan nem fogtok találkozni?! Én párommal 3 éve együtt élek. Naponta több órát együtt vagyunk sokszor. De ha például nem tudunk beszélgetni napokig. Akkor az nagyon hiányzik. Ugyhogy szerintem találkozattok minnél többet.Így meg lehet ismerni a másikat, leginkább.

2008. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet azzal, hogy a boldog párkapcsolat titka a ritka találkozás lenne, a kevés együtt töltött idő. Ha jól esik, találkozzatok akár minden nap, önmagában ettől nem fog laposodni, romlani, stb. a dolog, szerintem inkább csak jó lesz ettől a kapcsolat, több lesz a közös élmény, közelebb kerültök egymáshoz. Ha meg hiányoznátok egymásnak, ha ritkábban látnátok egymást, pláne hülyeség lenne ritkítani a találkozásokat.

Abban amúgy sem hiszek, hogy egy kihűlt kapcsolat újra felforrósítható lenne a találkozások ritkításával - de úgy látom, esetetekben nem áll fenn a kihűlés veszélye. Nem törvényszerű, hogy az emberek x idő után megunják egymást, ettől nem kell félni, ha semmi jel nem utal erre, pláne nem.

Szüneteket mesterségesen nem kell beiktatni, de ha a másiknak programja van, hadd menjen. A feleknek kell hoyg legyen némi privátszférájuk, de ez heti 3-4 találkozás mellett (de akár több mellett is) bőven meglehet. Pl. barátaival töltött idő -velük sem árt foglalkozni- nyaralás családdal, egyedül olvasni, tanulni, stb. Tehát valamennyi szünet néha magától is adódhat, nem kell direkt csinálni.

2008. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
no es ram mit szolsz??? en minden nap latom a csajom, 1 osztalyba jarunk!!!!!!!! nehez igy azert... komolyan
2008. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat ok akkor rendben nem lessz ritkítás csak rengeteg olyan embert ismerek akik heti 1-2 szer találkoznak 1-2 órára és jól elvannak némelyik ismerősöm már 2 éve van igy és bírják, de ha ez a modszer se rossz akkor inkább ezt választom mert nem birnám ki 4 napnál tovább nélküle és ő se köszönöm a válaszokat sokat segítettetek
2008. szept. 8. 21:38
 7/8 anonim válasza:

Hello. Hülyeség szerintem hogy az lehet a baj egy kapcsolatba hogy sokat vannak együtt. Én lassan 4éve vagyok a barátnőmmel, minden nap találkozunk, havonta olyan 2-3 szor nem tudunk csak.


Vannak problémák persze de ez inkább a személyiségünkre vezethető vissza... Nem arra hogy mennyit találkozunk.

2008. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hülyeség, mert akkor mi lesz ha együtt éltek majd? lelépsz otthonról 2-3 napra? Vagy megunod majd fél év után? Én másfél éve élek együtt a férjemmel, mégsem unom. Ha éjszaka nincs otthon mert úgy dolgozik rettenetesen hiányzik. Voltam egy hetet Velencén a barátnőimmel és egy nap után annyira hiányzott, hogy legszívesebben hazamentem volna hozzá. Nem is éreztem jól magam. Ennyit a megunásról.
2008. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!