Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy a barátom szégyell-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem akarom tőle megkérdezni, csak biztos vannak olyan jelek, amiket lehet, h én nem látok :|
2008. szept. 8. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pl nem visz ki levegőre.
2008. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon is ismerős érzés számomra is. De én egy idő eltelte után dobtam a gyereket, mert nem bírtam elviselni, hogy nem jön el velem sehova, mindig volt neki más dolga és a végén még én voltam a hülye.
2008. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyszerű rájönni, nem akar veled menni sehova, nem akar bemutatni a barátainak, szüleinek, és ilyen dolgok...
2008. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké. köszi
2008. szept. 8. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

engem masfel evig nem mutatott be senkinek, kozben megcsalt, de nem engem szegyelt hanem sajat magat. mert felt, hogy az ismeroseitol megtudok rola vaoamit. csak ido kerdese volt, mert elobb utobb kiderult. azota otthagytam, es azota is azt szeretne hoghy menjunk el egyutt valahova, mi es a baratai-csak en mar massal vagyok.

szomoru eset.

2011. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!