Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki rám mászott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki rám mászott. Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban akinek nagyon bejövök neki, jártunk 2 hétig de nagyon nem volt jó nekem mert nem tudtam érzelmeket táplálni neki így nem akartam becsapni ezért szakitotunk . De azóta is folyamatosan teszi a megjegyzéseket hogy milyen jó lenne együtt lenni velem meg, mindig igyekszik minél közelebb jönni hozzám, hogyan tudnám úgy lerázni hogy nem bántsam meg?
2008. szept. 8. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy te lezártad vele, nem akarod újrakezdeni,határozottan, de ne nyersen közöld vele.Ha látja rajtad mennyire elszántad magad, talán észbe kap, de ha nem volt neki elég, akkor legyél kicsit erélyesebb.Egyébként vannak olyan e,mberek akiknél szép szóval semmire se mész, csak ha leugatod a fejét akkor kap a búrájához.
2008. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem egy suliba járnátok, mondanám, játszd el, hogy buzi vagy ... egyszer én is így ráztam le egy csajt, hogy megpróbáltam lesmárolni a haveromat ... :DDD
2008. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!