Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy a barátnőm ne legyen akaratos és hogy komolyabb legyen?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy túl komoly legyen, mert ő azok közé a lányok közé tartozik, aki kis bohókás, megnevettet és ezek mellett tetszik is.. de ha komolyabb témáról beszélünk, akkor is mindig nevet.. nem érzi, hogy itt komolynak kellene lenni. Hogy tudnánk ezt megoldani?

Ha nem az van, amit ő akar, akkor elég akaratos is tud lenni. Persze ő is mindig a kedvemben jár és lehet, hogy elvárná ezt tőlem is? :S persze én is próbálok a kedvében járni...


2008. szept. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A dolog egyszerű.Ezt mondd el neki,de azért ne bánsd meg őt.Ha ezt nem érti meg akkor sajnos tényleg komolytalan és nincs mit tenni...ő ilyen
2008. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocsi, megkérdezhetném, hogy mióta jártok?


a megoldás valóban az, hogy beszélj vele... vagy ha pl komolyra fordul a szó, akkor mondd, hogy most figyeljen rád, és vegyen komolyan, mert amit mondasz az fontos neked, stb. esetleg azzal is lehet a baj, hogy félreértitek egymást, nem érezteted eléggé, hogy fontos a téma, ezáltal ő sem komolyan áll a dologhoz.

igyekezz te is a kedvében járni - bár ha a kedvedben jár, akkor nyilván önzetlen szerelemből/szeretetből teszi, nem azért, hogy viszonozd, de néha tud rosszul esni, hogy az ember kiteszi a lelkét is a másikért, az meg, mintha természetes lenne, úgy fogadja... értékelj mindent, és tegyél meg mindent a barátnődért. beszéljetek sokat, ne várd, hogy kiolvassa a gondolataidat a fejedből (néma gyereknek anyja sem érti szavát)...

egyébként meg ezek szerintem nem áthidalhatatlan problémák, mindkettőtök idomul a másikhoz idővel

2008. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7hónapja járunk. (ő 18 énm 19éves vagyok) mikor megismertem így ismertem meg. és ugy jöttünk össze, hogy egész este hülyültünk meg nevettünk. már első éjszaka elmentünk hozzá, persze csak a nappaliban voltunk és nem volt semmi, amint írtam csak nevettünk egyfolytában és hülyéskedtünk. igazatok van, erről beszélnem kell vele, ugyhogy beszélni is fogunk... de végülis annyira nem zavar, mert általában én is vevő vagyok az ilyenekre.. csak néha mégis..
2008. szept. 7. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves ocsem!


Ha adva van egy jo csaj, akkor azt ne akarjuk megvaltoztatni, fogadjuk el olyannak, amilyen. Ha mindig viccelodik, es mindent megtesz ami jo neked, igyekszik a kedvedben jarni, akkor mar kozel all az idealishoz. Ha most elkezdesz azon agyalni, hogy miert nem komolyabb neha, meg miert akaratos, akkor azzal csak a sajat helyzetedet rontod. Megvaltoztatni nem igazan lehet az emberek szemelyiseget. Hidd el, jo ugy, ahogy van. O ilyen, szeresd ilyennek, vagy kereshetsz mast, de ne akard mar atalakitani, mert annak semmi jo vege nem lehet. Van akit megvaltoztatnak, de utana mar nem erzi olyan jol magat a boreben, mint addig, es van akit nem lehet megvaltoztatni, es akkor csak allando veszekedest szul az ember. Raadasul az, hogy allandoan viccel szerintem nagyon is pozitiv. Ha meg sokat hisztizik, akkor hiszti kozben menj oda hozza, nezz a szemebe, mosolyogj, oleld meg, csokold meg, es kerdezd meg, hogy "van valami baj?" Hulyen hangzik tudom, de hidd el, megnyukszik tole, es azt fogja mondani, hogy "nincs." Sokkal jobb, mint leallni veszekedni. :)

2008. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia:) remélem nem az én barátom vagy, mert én 18 vagyok a barátom pedig 19, és magamra ismertem:D

Tudod az a helyzet, hogy pont ilyen vagyok állandóan poénkodunk, és szivatjuk a másikat, néha mondom is, hogy a disznóságaink tartják életben a kapcsolatunkat:) mikor komoly témáról van szó, néha olyankor én is elvigyorgom magam, persze nem azért mert azt nem veszem komolyan, hanem mert oldanám ezzel a hangulatot...vagy régebb mikor kb fél éve jártunk, akkot tiszta zavaromban is vigyorogtam. És ami az akaratosságot illetni, ha a csajszi a kedvedben jár akkor Te is próbáld meg:) és beszélgetni, beszélgetni:) Üdv

2008. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!