Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagol el, nem kedvesk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el, nem kedveskedik egy kicsit?

Figyelt kérdés

fél évesek leszünk 2hét mulva.régen mindig velem volt,sokat foglalkozott velem.mostmár inkább jár a hawejaihoz,vagy szivesebben van velük,nem siet hozzám mindig késik minimum egy orát mert a hawerokkal van...soha nem kaptam még töle semmilyen ajándékot,bon-bont se.néha probálom rávezetni de nem...

nem arrol van szo hogy nincs pénze mert ha van akkor se vesz ,annyinak is örülnék ha elhivna egy fagyira vagy sütire.miért ilyen és hogy vegyem rá hogy foglalkozzzon velem?


2008. szept. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello én is lassan fél éve vagyok eggyütt barátnőmmel (bár én mindigis foglalkoztam vele és érezte is ) de viszont én nem nem éreztem hogy kölcsönös lenne lehet ő is ugy van vele ha nem adsz neki semmit akkor ő se viszonoz neked semmit hogyha a barátnőm például elfelejtené hogy fél évesek vagyunk akkor biztosan én se törödnék annyira vele mivel tudnám hogy nem vagyok neki fontos ...:) szerencsére nem igy van de a lényeg hogy kölcsönös legyen ha te se teszel semmit iránta lehet ő is ugy van vele hogy akkor minek szenvedjen remélem tudtam segíteni jah és szerintem beszéld meg vele hogy foglalkozzon 1 kicsit többet veled és elmondanád hogy Mien sűrűn találkoztok és hány órára? ez fontos lenne
2008. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én foglalkozok vele nagyon sokat,bármire mnegkér egyböl megteszem neki,egy két ajándékot vettem már neki,ö nem.
2008. szept. 7. 17:14
 3/7 A kérdező kommentje:

régen egy nap 8-9orát voltunk együtt.

mostmeg ha reptépen van ideje betér olyan 1-2 orára

2008. szept. 7. 17:15
 4/7 anonim válasza:
már nem szeret!! sajnálom:(:(
2008. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha értem hát nem tul jó hír ... elégé furcsa mindenképp mond el neki szerintem mer ez nem mehet igy hogy nem foglalkozik veled... remélem minden rendbe jön de ha nem találsz majd mást nem érdemel meg téged az a srác főleg hogy te megteszel mindent a kapcsolatért ő meg le se szarja már elnézést ( első válaszoló voltam)
2008. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
találnék sokat ö is tudja
2008. szept. 7. 20:45
 7/7 anonim válasza:
énis igyvagyok!! annyit foglalkozok a barátommal, de ő semmitsem.. és mikor a szájába rágom hogy mit szeretnék, mármint hogy foglalkozzon velem, meg néha egy mittudomáén csoki jólesne.. akkor ez megy 2 hétig hogy ő a romantikus emberke és utána minden vissza a régi kerékvágásba.. énmeg lesem minden gondolatát hogy mit szeretne és telljesitem..mert vagyok olyan buta :S mert szeretem
2009. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!