Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy egy kimondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy kimondottan ronda nőnek nagyon jó pasija legyen?

Figyelt kérdés
A rondát tényleg úgy kell érteni, hogy nem csak én gondolom, hanem azért az emberek többségét ha megkérdeznénk, akkor azt mondaná.
2008. szept. 7. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Manapság már előfordul ilyen.A legcsúnyább,vagy legbutább nőnek van a jó és helyes pasija.Nem tudom mért alakúlt így.
2008. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Elő.Általában ilynekor a szex a főszereplő.
2008. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
tudod, ami a te társaságodnak,ismerőseidnek ronda, az egy másik társaságnak lehet szép... Sokszor a belső báj (bár közhely) megszépíti a nőket, úgyhogy könnyen lehet, hogy jó pasija legyen - csak önbizalom kérdése. Meg arra is gondolni kell, hogy a pasiknál sem a külső a minden. lehet, hogy nagyon jól néz ki, de 1 hét után menekülnél tőle
2008. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
És ha szép valaki akkor ingyen kap a boltba kenyeret vagy mi?És ha jó pasija van akkor mi van?Mi közöd van hozzá,az én férjemre mindenki azt mondja hogy nagyon jó pasi,én pedíg eggyáltalán nem vagyok szép,de van egy csodálatos férjem és egy gyönyörű kislányom és nekem ennyi elég mert szerintem ez a lényeg.Lehet hogy az a "ronda nő" tud valamit amit te nem erre még nem gondóltál.Nézd én tisztába vagyok vele hogy a férjem nem a külsőmbe szeretet bele,már tíz éve eggyüt vagyunk.
2008. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez a 'ronda' nő valamit tud. Valami olyan tulajdonsága van, ami nagyon megfogta a párját. És a szerelemben egyébként nagyon meg tud szépülni mindkét fél... de még PLUSZBAN szebbnek is látja a másikat.
2008. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul. Bár az, hogy mi a szép és csúnya, nagyon szubjektív. Nekem pl. van egy munkatársam. Nem egy világszépe nő és mégis ragadnának rá a pasik. Mert szereti az életet, az embereket, sugárzik az egész lényéből valami, amit nehéz körülírni. És ez mellé még egy nagyon aranyos, rendes, kifejezetten helyes férje van. Én egy szépnek mondott nő vagyok, tele gondokkal, rosszul vagyok, ha emberek közé kell mennem. Na nem is igen forgolódnak utánam a férfiak!!!
2008. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, az igazság az, hogy a lélek a fontos nem a test ezt mindörökre jegyezd meg.
2008. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nezd. 40 ev mulva mindenki egyforman csunya lesz, nem az a lenyeg. én nem tartom magam kimondottan szepnek (bar klassz no vagyok, ezz nem abbol jon, hogy jol nezek ki), a párom meg kimondottan jóképű, sportos, vonzó, stb.


Amikor osszejottunk senki sem igazabol ertette, hogy jottunk mi ossze, és igazabol a haveri kore sem nagyon szeretett, de így tiz ev tavlataból nem hiszem, hogy igazából számít.


Akik szépek amúgy tapasztalat alapjan kevesbe becsulnek meg dolgokat, es sokmindent termeszetesnek vesznek, amit a kevesbe szepek nagyon értékelnek, és keményen kuzdenek.


De a lényeg, hogy oregen mindenki ugyanolyan randa lesz, és ott már tényleg csak a belső szépít.

2008. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ, mit mondasz rondának.. Mert ha azt, aki nem festi a haját, körmét, és nincs kint mindene a ruciból, akkor.. Egyébként én is láttam már ilyet - fura.
2008. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Siman elofordulhat. Mennyire gazdag a csaj? Ha nagyon, akkor bemutathatsz neki, iszonyu jo pasi vagyok en. ;))))))))))))))
2008. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!