Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lekarnak koptatni vagy van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekarnak koptatni vagy van rá más magyarázat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit a neten ismertem meg és nekem bejön. msn-en sokat beszélgettünk és bókolt nekem én meg neki tehát azt szürtem le hogy a vonzalom kölcsönös.

Egyszer írta, hogy nem lesz nete és lehet többet nem beszélünk. Én elkértem a számát és azóta akárhányszor ráírok ő kilép és nem válaszol semmit. (igaz rossz kedve lehet mert olyanokat ír ki)

Le akar koptatni? vagy csak a rossz kedve miatt nem akar beszélgetni?


2008. szept. 6. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mégsem akar téged. Sajnálom, nézz más csaj után!
2008. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
neten nem szabad nagy reményekkel ismerkedni.
2008. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De akkor nemértem miért nem az elején koptatott le.

Miért kellett azt hitetni velem, hogy bejövök neki

2008. szept. 6. 20:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha neten nem jó ismerkedni akkor hol érdemes?

diszkókba meg ilyen helyekre nem járok mert nem csípem őket

2008. szept. 6. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyedül volt két hétig,a pasija edzőtáborban volt a Jicsinyi erdőben,de mostmá' hazagyütt.......
2008. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az elején még bejöttél neki,aztán valamiért utána már mégsem.Ha csak rossz kedve lenne,akkor legalább egy pár szót visszaírna,hogy "bocsi,de most nem akarok beszélgetni" vagy valami hasonlót.Szerintem ismerkedjél más lányokkal,de ne mindig neten,hanem mivel jó idő van,el lehet menni sok helyre,ahol ugyanugy lehet ismerkedni(nem feltétlenül csak diszkó létezik).
2008. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányok ilyenek, néha "bolondítják" a fiúkat, de nem akarnak tőle semmit. Ne akadj ezen fönt, nem volt ez még kapcsolat. Keress magadnak valaki mást!
2008. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó neten ismerkedni, igaz diszkóban sem, én sem mennék semmi pénzért, de szerencsére nem csak ez a két hely létezik ahova emberek járnak...

Ha nem válaszol akkor valószínűleg nem akar beszélni veled, van ilyen... lehet csak szórakozott veled, meg még ki tudja hány másik sráccal... egyik barátnőm volt ilyen, msnen fűzött minden pasit, közbe meg volt pasija.

2008. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elvileg megvan oldva a probléma. Azt mondja nem ő volt a gépnél és ezért volt ilyen "paraszt". Szerintem ez logikus.

Köszi a válaszokat, rendesek vagytok

2008. szept. 7. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!