Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a neten. Szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a neten. Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Hát ez a dolog elég furcsa. Msnezek egy sráccal aki nagyon jóképű nem sokkal idösebb nálam(17 éves vagyok). Még sosem találkoztunk,de minden nap beszélünk neten és már egyszer telefonon is beszéltünk. Azt mondja szerelmes belém,pedig még csak 1,5 hónapja ismerkedünk és találkozni akar. Voltak jelei amikor látszott,hogy nagyon tulzásokba esik,hogy csak azért irja hogy szeret mert jol essen nekem. ezt még nagyon az elején mondta,mivel rákérdeztem,hogy miért csinálja. Egy időre ezt be is fejezte a becézgetéseket. De most már egyre közelebb állunk egymáshoz,jobban ismerjük egymást,én is kedvelem. Már verset is írt nekem. Szerintetek csak szórakozik és minden lánynak ezeket mondja? Én már rákérdeztem és mondta,hogy volt hogy ennyire oda volt egy lányért, és mindig kimondja az érzéseit. Nem tudom mennyire higyjem el neki,meg kitudja,lehet hogy mindenkinél evvel akar bevágódni. Mit tegyek? próbára kéne tegyem? Segítsetek légyszives!
2008. szept. 6. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Találkozzatok személyesen, valami nyilvános helyen!Beszélgess vele, abból több minden kiderül. Nem hiszem,hogy mindenkire 1,5 hónap időt szánna szórakozásra.

Biztos nagyon szimpatikus vagy neki,és szeretne jobban megismerni.Neten keresztül nem hiszem,hogy próbára tudod tenni.

2008. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozz vele....

Ne tedd próbára... egyszerűen ismerkedjetek tovább és talizzatok személyesen egyre többet... akkor kiderül hogy mit szeretne és milyen ember

2008. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani,hogy mindenképpen találkozzatok,mert neten keresztül bármit/bárhogyan lehet írni,de kiderülni leginkább személyesen fognak a dolgok.Ott már látod a másikat,látod a gesztusait,ahogy veled viselkedik stb.Sokkal több mindent elárul a másikról,hogy milyen is valójában és,hogy mennyire gondolja komolyan,amiket ír.
2008. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt. már nagyon imádtuk egymást pedig csak neten beszéltünk meg telefono meg kamera meg midnen. szóval jó volt. aztán találkoztunk és egy csomó ideig együtt is voltunk. szerintem találkozz te is vele.
2008. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinke..igen már webkamoztunk is. És küldött puszit is :D:D Meg miattam kérte kölcsön a webkamerát..igen találkozás sokan segítene...
2008. szept. 6. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
En csak annyit mondok, hogy ha en szorakozni akarok valakivel, akkor leugrom valamelyik szorakozohelyre, osszeszedek egy csajt, es a tobbi mar sejtheto... Ha nagyon jo no lehet kell 1-2 nap, de max. 2 randi. Ha masfel honapja csinalja, akkor mar komolyan gondolja szerintem. Amugy mennyivel idosebb?
2008. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és akkr letutod szűrni, hogy milyen ember. (viselkedéseiből és gesztusaiból)
2008. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát 1 évvel idősebb szal ez nem annyira lényeges. :)
2008. szept. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!