Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan frissítsek fel egy 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan frissítsek fel egy 4 éves, megszokottá vált kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Barátommal közel 4 éve vagyunk együtt, ő 29 éves, én 23 vagyok. Külföldön dolgozik, keveset találkozunk. Komolyan goldoljuk a kapcsolatot, ezért is mentünk bele a távolsági kapcsolatba. Mostanában viszont a beszélgetéseink online a hogyvagy-jól-ra korlátozódnak, és úgy sem lett jobb, hogy kijöttem hozzá 1 hónapra. Szeretjük egymást és együtt akarunk lenni, de ez egyre nehezebb. Vissza akar jönni Mo-ra, ezt már a munkahelyén is tudják és már a budapesti csapattal dolgozik (neten, pénzügy). Ez azért fontos, mert ez is mutatja, hogy vissza akar jönni hozzám. Mostanában sokat összekapunk, türelmetlen, a munkahelyi stresszére fogja az egészet. Egyik este azt mondta, hogy szerintem normális e az, hogy már nem olyan szédülten szeret, mint az elején, hanem egy mély kapcsolatot érez irántam. Mondtam, hogy szerintem ez normális, nem vagyunk a másikba örökké szerelmesek, ez idővel csitul. Egy kicsit azért megijedtem... Ezt szeretném megváltoztatni. Hogy tudnám elérni, hogy újra belémszeressen úgy, mint az elején? Nagyon nem akarom, hogy elkopjon a kapcsolat és belefáradjunk egymásba!

2015. júl. 30. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatot baromi nehéz életben tartani, mindig vannak hullámvölgyek, viták stb.

Mi nyolc éve vagyunk együtt, nem távkapcsolatban. Időnként a mienk is lapos (bár komolyabb konfliktusoktól mentes). Ilyenkor észbe kapunk és egy kicsit felpörgetjük magunkat. Pl. szoktunk randizni, moziba menni, elutazni egy-két napra. Felpörgetjük a szexuális életünket egy kis fantáziával, de ezeket meg is hagyjuk kuriózumnak, amit csak időnként "veszünk elő".

Ilyenkor minket újra meg tud szédíteni a szerelem... Újra sokat törődünk egymással, megerősíti a kapcsolatunkat. Aztán persze egy idő után nincs időnk ennyit abajgatni egymást, akkor megint laposodunk, de aztán újra észbekapunk és egy hétvégén át tuttira szeretgetjük egymás lelkét, testét. Beszélgetni mindig tudunk, én vagyok cserfesebb, de azért neki is van mondanivalója.

Azért ezt persze mindkét félnek akarni kell. Mi az elején megegyeztünk, hogy kölcsönösen ápoljuk a kapcsolatot, és ezt be is tartjuk. Összességében semmi komoly válságban nem voltunk, szerencsére.

2015. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk ez nehezebb lesz a távolság miatt. Mostanában már a szexhez sincs kedve, ezt is a munkahelyi stresszére fogja, de ez már kezd nekem kicsit sok lenni..... Harmadik személy tuti nincs. Igazából csak nem érdeklem már annyira, úgy érzem, csak nekem számít már ez a kapcsolat. Köszi a választ!
2015. aug. 4. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!