Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hodítsam vissza? Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
8honappal ezelött beleszerettem egy fiuba!akkor bekavartak az haverjai,mert féltékenyek voltak!aztán én nem tuttam róla 8 hónapig semmit!de megkerestem és írtam neki egy levelet,hogy szeretem még mindig és kezdjük ujra!ömásnap irt egy sms-t hogy nem felejtett el,ö is szeret engem!minden jo volt,de találkoztunk ás kielégítettem orálisan!2 hétre rá dobott!azt monta ,talált másik csajt!én akkor elkültem a francba!ö meg leribencozott!6napra rá,könyörgött hogy bocsájsak meg neki!adtam neki még 1 esélyt,mert szeret(t)em!nem hivott fel egy hétig,és nem is keresett semmijen módon!én felhivtam,akkor azt monta hogy aludja ott náluk,de engem nem engednek!ö 15 én 14 éves vok!megint nem keresett egy pár napig,és én fekhivtam!a volt barátnöje ki akart vele békülni,és ö meg azt monta a csajnak,hogy talán!én erre azt válaszoltam,hogy megint el fogsz hagyni?ö aszonta hogy nem!csak féltékennyé akart tenni?nem értem!szakítoittam vele,2 napja azóta semmi!nem tom szeretem e még!de soha nem fogom elfelejteni
2008. szept. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlságosan gyerekek vagytok még. Majd ha érettek lesztek egy komoly kapcsolatra, akkor kezdjétek újra együtt vagy mással. Ha most újra kezditek, akkor megint ugyanígy fog menni.
2008. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szegenykem :( hat az ilyen fickókat kell elkerulni, barmennyire is helyesek, es kedvesek tudnak lenni neha. ha tenyleg szeretne eszebe se jutna mas lannyal kavarni. sajnos szerintem a srácnak fogalmad sincs, hogy mit csinál az érzelmeiddel :(

A masik, hogy még félig gyermek vagy, félig nő már, de a fiúk nagyon lassan érnek.

Próbáld túltenni magad, elfelejteni, ha van hobbid, akkor merulj bele, sportolj, tervezgesd a jövőd.

és vigyázz magadra, ne engedd, hogy játszon veled

2008. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne,akkor nem csinálná ezt,hogy nem hívna fel napokig,meg nem járna más lánnyal.Egy kapcsolathoz még nem elég érett.Ha vele maradnál valószínűleg maradna ez a helyzet még jó darabig biztosan.Nem hiszem,hogy ezt szeretnéd.Szerintem hagyd ezt a fiút,elég komolytalannak és éretlennek tünik egy kapcsolathoz.
2008. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretne biztos vagyok benne, hogy ilyet nem tenne. Nem kavarna más lányokkal, és fel is hivna... azzal rontod el, hogy te keresed!!! Ha látja rajtad, hogy keresed felhivod stb akkor midnig ilyen marad mert tudja, hogy te majd úgy is megbocsájtassz neki. Egyébként mmég nagyon éretlen egy kapcsolatra ezt látni. Tudom 14 vagy érettnek érzed magad de szerintem még várj az ilyen dolgokkal, és ezt a srácot felejtsd el, majd jön a jobb:)
2008. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma felhivott a haverja mobiljárol!de én nem vettem fel,mert nem vettem észre a csörgést!nem tudom mit akar még tölem,hiszen szakítottam vele!?talán szeret még?!én ezt nem értem!félek nagyon,és már nehezen tudnék megbízni benne!sokat jelent nekem!de nem megy ez igy,mert lehet hogy csak szívatni akar,hogy aztán dobjon!nem ismerem eléggé.,de szerintem ujra akarja kezdeni!én méág remélem,hogy vannak csodák és csak féltékennyé akart tenni!de az is lehet,hogy csak lebaszni akart igy utólag!s o s
2008. szept. 5. 20:55
 6/7 A kérdező kommentje:
megbocsájsak neki?én télleg teljes szívböl szeretem és nem tudom őt elfelejteni,és az b at igazság hogy nem is akarom elfelejteni!tudja hogy szeretem,és hogy nem egy másik fiu miatt hagytam el!de ha nem érezne semmit,akkor nem hivogatna,mikor már semmi értelme!megmontam neki hogy szeretem de bitt a vége!
2008. szept. 5. 20:58
 7/7 A kérdező kommentje:
nem birom tovább,szeretem és szükségem van rá!a növére asztmonta hogy én vagyok az elsö komoly kapcsolata!és hogy szerinte szeret engem!még a családjának is bemutatott engem,pedig még nem bvitt senkit sem haza bemutatni!én nem értem!
2008. szept. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!