Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Míg a barátom baráti köre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg a barátom baráti köre csak szinglikből áll nem veszi komolyan a barátnőt?

Figyelt kérdés
Barátommal tíz hónapja vagyunk együtt. Az ő baráti társasága csak szinglikből áll. Csak neki vagyok én.Sokszor azt érzem, hogy nem tud tőlük elszakadni. Ha programot szerveznek, akkor természetesnek tartja, hogy velük tart. Néha magával visz engem is. Nemrég az egyik barátjának sikerült becsajoznia, máris nem a barátokkal foglalkozott. Persze ez sem jó, hogy elhanyagolja a barátokat. De szerintem az én barátom nem veszi észre, hogy csak addig fognak vágyni egymás társaságára míg be nem csajozik mind. Valahogy tudtára kellene adnom, hogy picit többet foglalkozzon velem is. Csak nem tudom hogyan. Nem szeretném, ha a barátai azt gondolnák, hogy nem szívlelem őket. De valami kompromisszumot kellene kötni. Hogy tennétek ezt ? Beszéljek vele vagy esetleg más ötlet ?

2015. júl. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi, de ha 10 hónapja együtt vagytok és ezt nem tudod nyíltan megmondani neki akkor ott nagyobb baj is van
2015. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát így. Persze, az első évben kevésbé mer az ember nyilatkozni, ahogy szeretne, de van amikor muszáj határozottnak lenni és kimondani ami zavar téged benne. Ha jól megvagytok egyébként, azért csak megérti a te oldaladat is. Bár magától is lehetne úgy, ahogy leírtad. Egyensúlyt teremthetne. Az a baj, ez tükrözi az igényeit.


Nekem múltkor viccesen így mondta a párom:

neked minőségi órák kellenek, nekem meg a minőségi pillanatok.

Aztán mondta, hogy humorizált, stb. de tudom, hogy tényleg így van és hát én meg ettől többet akarok, mint pár perc. Azért nap 24 órájából 5 perc nem sok. Ő meg el van magának nagyon szépen és megmondta ő elmegy a haverjához akkor is ha együtt lakunk. Nem az volt a baj, hogy majd elmegy, úgyis elfogadom a helyzetet idővel de meg kell szokni. De ahogy mondta...! Hogy nehogy azt higgyem már csak velem lesz... Nekem is rosszul esett, mondtam neki menj csak, én is lelépek ne félj csak találjak ott barátnőt. Vagy haza jövök nélküle. Az még neki is jó, az a baj, azzal nem tudom visszaadni.

2015. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nemrég az egyik barátjának sikerült becsajoznia, máris nem a barátokkal foglalkozott."


Te meg pont kifogtad azt, aki csak a haverjainak él. Tipikus és ismerős...


Beszéljetek, de ha nem változik, akkor vedd fel a kesztyűt és csináld azt amit ő! Menjetek el vacsorázni, hívjon fel egy barátnőd, te egy "most muszáj mennem"-mel hagyd ott a francba a pasit! Csináld pontosan ugyan azt amit ő! Aztán kérdezd meg tőle, hogy magára ismer-e. Akkor most már tudja, hogy te mit éreztél és mire tojt rá.

2015. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!