Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondhatja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondhatja egy férfi a nőnek hogy szereti? Ilyenkor mi játszódik le a nő fejében?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
én mondtam,ez lett a vesztewm...ezt használta ki,ezért lett vége azóta töröltem a szótárból:(
2010. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem eddig minden barátom mondta. lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsés? vagy szimplán csak azzal jövök össze, akit már ismerek, és szeretek, és ő is engem? o_O ki tudja..

az én párom napjában többször is mondja, és jól esik :)

2010. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
hát ilyenkor leszünk egoisták, elbízzuk magunkat... majd ha sokszor mondja a pasi, akk ugye már unalmas lesz, meg nem fogunk küzdeni a szeretetéért.. és akk jönnek a bókok más fiúktól, akikért már küzdeni kell, meg érdekesebbek... és csá xD
2010. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
a pasik csak azért mondják(ha mondják),hogy jól leszopd őket..és ezt hazsnálják ki életük végiég
2010. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:26 és 18:27 Elég szerencsétlen és megkeseredett életetek lehet.:P

Aki szeret az kimondja,és kimutatja úgy,ahogy a barátom nap mint nap.

2010. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én párom képes a nap minden órájában elmondani... és imádom.:) és nem unom meg, és én is képes lennék akár minden percben...:)persze van olyan lány aki ezt nem birja elviselni. mindenkinek másra van szüksége.
2010. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert megijedek:S:S Tudom lelkileg defektes vagyok
2010. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
neke mindig mondták:) de én mindig rászoltam h : Ne! Ha már 1 héten mondogasa akkor sablon szöveg az egész és elveszti az értékét. ha egy idő után mondja hetii 1x akkor szeret igazán:) mert akkor azért mondja mert igyis gondolja nem azért mert megszokásol
2010. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én má soha sem mondom,sajnos senkinek
2010. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!