Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a legjobb barátomnak, hogy ő CSAK barát?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom belém van esve.Nem tudom hogy mondjam el, h nekem (akárhogy is nézem) mindig csak barát marad. De annak azért meg akarom tartani!
2010. márc. 3. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolgod van, de szerintem mindenképpen becsülendő hogy nem akarod hülyíteni.

Ha nagyon beléd van esve, akkor szerintem az lesz a legjobb ha egy ideig nem beszélgettek, találkoztok. Az is lehet hogy örökre elveszíted, de gondolj csak bele, ez még mindig jobb, mintha utánad epekedne. Ez sem neki, sem pedig neked nem hiányozna.

És hogy hogyan mondd el neki?

Mondd, hogy valami fontos dolgot szeretnél neki mondani. Lehetőleg ketteseben legyetek. Szépen higgadtan mondd el nekim, hogy nagyon kedveled, de csak barátként tekintesz rá és ez nem valószínű, hogy változni fog...

A körülmények pontos ismerete nélkül ennyit tudok tanácsolni.

Persze a döntés a tiéd.

Remélem minden jól alakul majd.

2010. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz eset. Talán ne menj bele olyan dolgokba amikre azt gondolná, hogy van esélye. Ha ezt nem teljesíted, akkor te is kicsit ribis vagy, ha igen, és ennek ellenére reménykedik, akkor hagyd ott a francba. Majd félév múlva ha megnyugszik, akkor barátkozhatsz vele megint. Sajna a legtöbb esetben a csaj túl sok mindent enged, aztán jön a kopp.
2010. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd szeretett, akkor nem hiszem, hogy egy darabig tud rád barátként nézni. Fel kellene függeszteni ezt a barátságot, amíg nem szeret ki belőled. Ha mindig találkoztok nem fog tudni elfelejteni. Mond meg neki, hogy nem tudsz rá úgy nézni, mint potenciális pasijelöltre.
2010. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!!!! csak azt még elfelejtettem odaírni h kb.400 km van közöttünk és msn-en beszélünk :S
2010. márc. 3. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

kb így:

Figyelj beszélnünk kell.

Ez így nem mehet tovább valamit meg kell beszélnünk.

Az van hogy én úgy érzem jobb lenne ha csak barátok lennék.

2010. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerű egyébként a dolog. Megtanulsz egy scriptnyelvet, és írsz rá egy progit, ami minden gyanús szóra visszaküld neki egy üzenetet msn-en, hogy "ezt már megbeszéltük múltkor Géza, ez csak barátság, ha nem érted meg, akkor sajna megszakítok veled minden kapcsolatot, rádküldöm a skinhead barátaim, kiírtom a családod"


Ez tuti hatásos !

2010. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, én jártam már hasonló cipőben. Van egy srác, akit a legjobb barátomnak tartottam, vagyis még most is annak tartom, csak azóta kicsit átalakult a kapcsolatunk, mert ő is megtalálta azt, akit keresett, meg én is. :) Ez a kérdés szempontjából mellékes.

Szóval azon vettem észre magam, hogy B elhívott valahova, hogy találkozzunk, csináljunk valamit, aztán végül egy kis vendéglőben kötöttünk ki. Teljesen barátinak tűnt a dolog, szívesen töltöttem vele az időt. Mindent meg tudtunk beszélni egymással, jól kijöttünk. De aztán elkezdett motoszkálni bennem, hogy egy srác a haverját nem hívja meg ebédelni... És mikor volt egy második alkalom is, akkor pedig elhívott hozzájuk, mondván, még ott sose jártam soha, és elmehetnénk biciklizni, meg megmutatja a város nevezetességeit, akkor derült ki egyértelműen a számomra, hogy valami többet szeretne. Igazából nagyon korrekt módon csinálta, meg visszafogott volt, és utána szóban is kifejtette, hogy min gondolkodott már hosszú ideje. Én meg eléggé meglepődtem, mert "B. barát!" - és bizarrnak tartottam az egészet, hogy ő meg én, ráadásul róla is ezt hittem...

Na mindegy, nem akarom tovább mesélni, a lényeg, hogy én megmondtam neki egyszerűen, hogy nekem ez furcsa lenne. Szeretem őt, mint barátot, és nagyon fontos nekem, és nem akarom elveszíteni, de nekem furcsa lenne, ha ennél több lenne. És finoman rákérdeztem, hogy ő el tudná képzelni, hogy mi ketten együtt? Neki nem lenne furi? Mert gondoljon csak bele, hogy mostantól mi nem barátok vagyunk, hanem egy pár...

Végülis belátta, hogy igazam van, és megbeszéltük a dolgokat.

És mint ahogy kezdtem: azóta megtalálta álmai választottját, és már esküvőre készülnek. Meg én is komoly párkapcsolatban vagyok több, mint 1 éve. :) (Ez pedig úgy 3 éve történt.)

Bocs a litániáért. :)

23L

2010. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!