Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán szerelmnes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szerelmnes vagyok belé?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Van egy lány (14) Ő a legjobb barátom. Megosztok vele mindent tényleg mindent. És úgy érzem ez kölcsönös. De amikor találkozunk pl: náluk akkor rengeteget beszélgetünk, kisírjuk magunkat egymásnak. És a nap végén este pettingelünk szinte mindig. Semmi szerelem nem érez irántam, én nem tudom mit érzek. De ez mit jelenthet hogy állandóan az ágyban kötünk ki, pettingelünk, és gyakran perverzségekről beszélgetünk!? Elmondjuk egymásnak hogyan elégítenénk ki egymást, és hogyan fenekelnénk el egymást, hogyan kötöznénk ki etc. :D Kis szado-mazok vagyunk mindketten. De semmi szerelem, csak szex és más semmi! Most Ő érezhet irántam valamit, vagy sem?
2008. szept. 3. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézzem a kristálygömbömben? :)

Honnan tudjuk, Te vagy ott, de ha bemutatsz neki, majd kiderül :)

2008. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindenről beszélgettek, akkor erről is beszélgessetek és akkor kiderül számotokra, hogy mit éreztek. A kölcsönös vonzalom megvan... Azt neked kell tudnod, hogy szereted-e vagy sem. Gondolkodj rajta sokat és megvilágosodsz :-)
2008. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon úgy tűnik, hogy ti jártok, csak ezt még egyikőtök sem tudja.

Állandóan együtt vagytok, mindent megtudtok beszélni, este összebújtok...általában, akik járnak, azok ezt csinálják.

2008. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nálam ez erőteljesen belefér a szexbarátság kategóriába... A vonzalom és a baráti szeretet nem feltétlenül jelent szerelmet, de könnyű megkavarodni, főleg fiatalon. Tényleg csak az az út van hogy megbeszélitek, ha nem, lehet hogy évek távlatából mindketten bánni fogjátok, hogy elszalasztottatok egy csodálatos lehetőséget (bár ha lesz valami, lehet hogy azt bánjátok meg hogy egy barátságot elszúrtatok, azért én drukkolok nektek, hogy minden a lehető legjobb legyen)
2008. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
KIS SZADO-MAZOK LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
2008. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!