Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti összejönnétek egy kockával?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 23:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem kockának titulálnak, mert a gépnél ülök, csakhogy, én a gépnél írok, alkotok, költőféle vagyok, íróféle, de ettől még fotózom is, túrázom, stb. Nem tehetek róla, hogy a legtöbb dolog ma már digitális.
2010. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha kajakra kocka akkor nem...le se sz_rna csak gép a fontos..az hozza lázba.Gondolj bele d_gni akarok, lecumizom a gép előtt ő meg nyomja tovább...Hát az anyukáját azt b_ssza meg akkor :/ Nem kéne kocka:P
2010. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
kockalányokkal ismerkednék. 30/F
2010. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
maradok a paralelepipedonnál
2010. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Humoros kommentek...


Mit értsz kocka alatt? Jó matekból/infóból, vagy pedig WOWozik egész nap?

2010. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Egy mezei kockát, akinek a hobbija a kockulás, simán bevállalhatsz, barátnőm sem halt meg... :D


Egy wowkocka más tészta!

Ha fiatal, akk még talán le tudod szoktatni. Ha idősebb, akk halott dolog. Ha te is wowozol, akk kihívás hogy le tudod-e gyakni ingame és irl egymás után... :P

2010. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kocka,meg milyen...

Pl az én barátom régebben sokat kockult mielött nem jártunk de mióta vagyok neki ,csak néha ha nem tudunk talizni és nincs jobb dolga...

De ott van egy csaj ismerősöm aki szintén egy kockával jött össze és hiába szerette a srác is,a gép meg a játék(wowhoz hasonló vmi)mindig fontosabb volt.Általában akkor is játszott amikor a lány ott volt,meg hazudott,hogy dolga van és lemondta a talit,közben meg otthon nyomta a játékot...végül a lány képtelen volt szakitani vele...

Szóval bármelyik előfordulhat...

2010. márc. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
egyébként mi az hogy fontosabb volt mint a lány? ha segíteni kellett vagy hasonló fontos dolgok, akkor én nem hiszem, hogy ne segített volna. nem volt kedve moziba menni, vagy jelentéktelen dolgokról fecsedni órák hosszát, plázába cipőt nézni órákig, szex helyett? ilyenek ezek a kockák, nem akarják eltölteni az időt unalmas, értelmetlen dolgokkal, van ami érdekli őket és nem az a hobbijuk, császkáljanak céltalanul a városban, meg shoppingoljanak.
2010. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 nielindi ***** válasza:
én simán összejönnék egy kocka sráccal, mivel én is kocka vagyok :) 23/L
2010. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
jaj de istenem h süllyedhet vki olyan szintre h egy qurva játék fontosabb legyen egy jó szopásnál vagy a PUNCINÁL? :D ilyenre tuti csak a szüzek képesek. :D 19/f
2010. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!