Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj, aki nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki nem képes leszállni a pasimról! Mit csináljak ezzel a "nő"vel?

Figyelt kérdés
Állandón irogat neki h így meg úgy szereti meg h talizzanak,ő meg elküldi h nem.A csaj meg továbbra is zaklatja.Gondoltam már rá h én elküldöm de akkor nagyon!Mit csináljak
2008. szept. 1. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne folyj bele ilyen szinten, hogy te küldöd el. Az ilyenekkel nem lehet mit csinálni. Szerintem ne idegeskedj miatta, ha a barátodnál semmi esélye. Az lenne az egyetlen megoldás, ha a barátod telefonszámot cserélne, de nem tudom, megérné-e.
2008. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno nálunk is ez volt,csak ott fordítva,rólam nem szállt le egy pasi.Persze én is hiába mondtam,hogy nem,meg fejezze be.Mi ezt ugy oldottuk meg,hogy telefont cseréltünk az akkori párommal(az enyém hozzá,az ővé hozzám került) és három hét után megunta,hogy mindig az ő hangját hallotta éjjel-nappal.A vége felé már bele sem szólt,csak letette.Mondjuk ezt itt nem tudom mennyire lenne kivitelezhető vagy hatásos.Ugye ez fordított helyzet,de mivel írod,hogy a pasid elküldi,akkor szerintem nem kell ezzel foglalkoznod.Párszor küldje el hatásosabban,aztán csak megunja előbb-utóbb.
2008. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak az a baj h ez az egyik gyenge pontom mikor elakarják venni ami az "enyém" és ilyenkor alig bírom visszafogni magam:(
2008. szept. 1. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,mindenki igy van ezzel aki szereti a párját,igenis félti egy olyan személytöl aki el akarja venni.Most én is abban a a cipöben járok amiben te,engem is nagyon idegesit ,de megbizom a páromban és abban hogy szeret.Tudod akit el lehet vinni,azt vigyék!
2008. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha nem is reagálnátok neki, ha írogat!!!A "semmibenézés" a leghatásosabb!
2008. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj h ezek szerint nem csak a Te véleményed az, h jó pasid van.
2008. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "nem írok neki vissza, nem veszem fel" sem vált be, mert aki akaszkodós, az akaszkodós. De szerintem próbáld úgy felfogni, hogy nem a "tied", hanem téged választott társaként. Attól még más emberekkel is kapcsolatban van, és saját maga intézi ezeket a kapcsolatokat. Ezért mondtam első válaszolóként is azt, hogy ne folyj bele az ügybe, hiszen látod, hogy nem akar tőle semmit. Viszont hadd intézze el ezt önállóan. Nem kell féltened a kapcsolatotokat, de próbáld meg nem birtokolni, hanem társadként tekinteni rá. Ez hasznos lesz a későbbiekben is.
2008. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb módszer, ha vissza sem ír neki. Hidd el, téged szeret a pasid és nem lesz semmi baj!
2008. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is volt ilyen, de én megkerestem a csajt és elküldtem a k**** anyjába, hogy finom legyek és megmondtam neki, hogy ne akarjon velem kikezdeni, mert nagyon megjárja. A pasim megbízható!!! A csaj azóta sem keresi! :)
2008. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én bízok a barátomba, de ha egy csaj próbálkozna nála, nagyon felhúznám magam! Ilyen vagyok, érzékeny, más lányokra! Szóval szerintem az hülyeség, hogy ne válaszolj neki meg hasonlók..az elöttem válaszoló, válasza tetszik! Ha nem veszi észre magát a csaj...hát segits neki!
2008. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!