Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem szeret sehová em...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret sehová em elmenni. Milyen női praktikával vehetném rá erre?

Figyelt kérdés
Valami alattomos női praktika kellene hogy rávegyem többet járjunk el itthonról.Sajnos a sírásom nem hatja meg.Észérvekkel sem megyek semmire. Ne azt írjátok kérlek menjek egyedül.
2008. szept. 1. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk..illetve már nálunk egy kicsit változott a helyzetAz a kérdés hogy hova szeretnéd hogy menjetek?Diszkó?Esetleg kirándulni?Ha diszkóba akkor lehet ő már kinőtt ebből és komolyabb helyekre járna..Ha kirándulni vagy sétálni akkor meg lehet,hogy lusta.nEKEM AZ JUTOTT MOST ESZEMBE MI ENNE HA EGYMÁSNAK SZIVESSÉGET TENNÉTEK?Ő KÉR TŐLED ÉS MEGCSINÁLOD,ERRE CSERÉBE TE MEGKÉRED HOGY MENJETEK EL EGYÜTT..
2008. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz vagy megszöksz!Vannak olyan emberek,akik utálják a tömeget, akik jobban szeretnek otthon ülni, mint emberek közé menni!Ha erőlteted csak rosszab lesz!Vagy fogadd el így, vagy keress egy olyan pasit,akivel ugyanaz az érdeklődésetek!
2008. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanigy voltam enis, a pasim sehova sem jott vele, igaz en elmentem egyedul bulizgatni meg ilyenek egy kis cirkusszal, mer mindig baj vol.de aztan torten egy eset, hogy egy hazibulin voltunk es nagy balhe lett, verekedes stb, es azota nem enged egyedul sehova mert felt, azota kijarunk bulizgatni persze nem viszem tulzasba , hogy ne legyen neki rossz de jo lett:D
2008. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!