Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik ha egy 14 éves lány sminkeli magát?

Figyelt kérdés
vagy úgy vagytok vele h ráér még a smink...?
2010. febr. 26. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen is sokat segít a smink, és jól is néz ki!!!

15/F

2010. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Te se láttál még igazi nőt, fiam!
2010. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14 évesen tényleg túlzás a sok smink,de pl. most volt a farsangidőszak.:) Arra szerintem simán elmegy,meg egy-kétszer,de mindig kicsit sok,tönkremegy a bőre tőle. :) Viszont előttem a hozzászóló, mit akar egy 14 évest a gáztűzhely mellé állítani? Én nem sminkeltem magam ennyi idősen, és mégsem tudtam főzni, persze minimálisan igen,mégsem lettem sarki ribanc. :D
2010. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Plusz egy 14 éves a felnőttektől ezt látja és ő is felnőtt akar lenni és szép... :)
2010. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szerintem sminkelheted magad, de csak mértékkel. A túl sok smink sokat ront egy lányon.
2010. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem azért de szerintem kicsit ribancos hogy valaki 14 évesen sminkelje magát... úgy vagyok vele hogy az ráér 16 évesen is. akkor is csak szájfény és szemcerka
2010. febr. 27. 09:16
 17/20 A kérdező kommentje:
nem azt akartam mondani h ribancos hanem azt hogy ha csak egyből rak de abból is sokat. nekem van egy barinőm aki folyton szemceruzázza magát és nagyon kihívó, és nem is áll neki jól. és amikor meg nem volt rajta akk úgy nézett ki mint egy ilyen beszívott :(
2010. febr. 27. 09:17
 18/20 anonim válasza:
én nem értek eggyet a sminkel, főleg nem ilyen fiatalon..
2010. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én is 14 éves vagyok a mindennapokban nem szoktam magam agyon sminkelni(máskor sem) szempillaspirál és alapozó néha ha kell de attól még ha odaállítanának a tűzhelyhez megtudnék csinálni jópár dolgot. és az h smikeli magát nem azt jelenti h nem is tanul én is 4-5-ös tanuló vagyok :D
2010. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nekem 14 évesen nem az volt a legnagyobb gondom hogy milyen sminket vigyek fel,de mára már ez a divat,ha a szülei megengedik valakinek,addig más nem szólhat bele...

ha úgy érzi jól magát

2010. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!