Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha úgy szólítom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha úgy szólítom a pasimat hogy apuci? ő meg engem úgy hogy anyuci? 20 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 11:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez GÁZ!! Abszolút nem illik egy 20 éves szájába...

De engem amúgy is irritál, bárkitől hallanám...

2010. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Engem még házasoknál is irritál, ha ezt hallom. Van mindenkinek anyja meg apja, hívja azokat úgy.
2010. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor lehet velem van a baj, mert imádom ha így szólít.
2010. febr. 25. 12:13
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Én szerintem rosszul lennék, ha a barátom így szólítana... még idősebb házasok szájából is szörnyen hangzik, nemhogy egy fiatal huszonéves pártól:O
2010. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..nekem olyan jól esik, hogy már a gyerekei anyjának tekint. Úgy látszik tényleg összeillünk, mert mindketten szeretjük ezt a megszólítást..de úgy látom ezzel egyedül vagyunk.
2010. febr. 25. 12:32
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha szerinted így teljesen rendben van, akkor minek kérdezed meg? Ti életetek, ki mást érdekelne? Amúgy ez a nagy vallásosság meg komolyság nem szokott jól elsülni. De remélem nálatok nem így lesz.
2010. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Na ez érdekelne. Mi az hogy nem szokott jól elsülni? Kifejtenéd lécci, lehet sokat segíteni ..eloszlatná a kétségeimet..
2010. febr. 25. 13:32
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
A barátom a feleségét pont ilyesmi szituban vette el. Persze szex nem volt a vallásosság miatt házasság előtt. De kivárta. Utána sem volt sajnos mert a lány vaginizmusban szenvedett. Igazából nem tudja megmondani a párom hogy miért vette el. Persze szerette, vagy legalábbis akkor azt hitte, de semmi más ne kötötte őket össze minthogy mindeketten nagyon dicséretes, példás hívő életet éltek. Lehet hogy semmi hasonlóság nincs, csak nekem negatív dolgokat idéz amit írtál. Kívánom hogy nálatok minden rendben legyen. Azért veszélyes szerintem a túlzott vallásosság, mert a valós élet valós problémáiról, szituációiról semmi fogalma annak aki csak az előírások szerint él, és amikor belecsöppen egy életszagú szitba baromságokat csinál.
2010. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, de szerintem is gáz. Még ha már van gyerek, akkor sem egészséges így hívni egymást, az a legjobb, ha a felek megmaradnak férjnek és feleségnek egymás számára apa és anya helyett. Remélem, érted. Nekem úgy tűnik, te kicsit felsőbbrendűnek és komolyabbnak érzed a kapcsolatotokat ettől, pedig hidd el, nem ez teszi azzá.
2010. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én szoktam apunak hívni a párom :) nem tudom miért de nekemez csak úgy jön..mondjuk ő nem anyuz engem bár nem is bánom..:D maradunk az apuci és a majom mellett:P
2010. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!