Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha van barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van barátom, de másba lettem szerelmes és csak akkor hagynám el a barátom, ha biztosan tudom, hogy az a fiú összejön velem?

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 éve vagyok együtt és szeretem, de már nagyon rég nem vagyok szerelmes belé. Viszont most van egy fiú aki eléggé tetszik és szivesen összejönnék vele. De az a baj hogy csak akkor hagynám el a barátom ha biztosan tudom, hogy az a fiú összejönne velem. Most ugyanis nagyon rossz helyzetben vagyok és semmiképp nem akarok egyedül maradni! Akkor talán valami szörnyűt tennék magammal. De ha van mellettem valaki akit szeretek akkor rendben lesz a dolog. Mit tegyek? Hogyan derítsem ki hogy a srác hogy érez és mit tenne? Baj még hogy a barátom és a fiú elég jó haverok gyakran összejárnak bulizni és talán emiatt sem jönne össze velem a srác, hogy ne kavajon a haverja exével. Nem akarom bántani a barátom sem mert nagyon nagyon szeretem de már nem ÚGY... :(:(:(
2008. aug. 29. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha igazán szerelmes vagy 2 év alatt nem múlik el a szerelem, max gyengül.Szerintem ne pályázz a haverjára fölös lenne, és még egy bizonyos vélemény is lenne rólad.Inkább próbáld meg felfrissiteni a jelenlegi kapcsolatodat, és ha tényleg megváltoztak az érzéseid akkor hagyd a párod nyugodt életet élni és elfelejteni téged.És semmiképp se akarj a haverjával kavarni, mert az egy rettentően nagy sze..étség lenne már bocsi...Csak képzeld magad a pasid helyébe.
2008. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam igazán szerelmes...:( DE azt hiszem Azt a bizonyos srácot tényleg ki kéne verni a fekejemből:'((( nem lesz ez így jó sehogy se:(((( Köszönöm a választ.
2008. aug. 30. 00:08
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos ezt csak te tudod eldönteni, hogy mit mersz lépni, vagy hogy mersz-e valamit lépni egyáltalán. Csak azért ne legyél a barátoddal, mert nem akarsz egyedül lenni, ez nem teljesen tisztességes. Meg nincs is semmi értelme. Viszont jól gondold meg, hogy tényleg nem szereted-e. Hiszen minden kapcsolatnak vannak periódusai, én is több mint két éve vagyok együtt a barátommal, most éppen eléggé lángol, de azért volt, amikor kicsit laposabb volt az egész. Tehát jól fontold ezt meg, hogy nem egy ellaposodás-e amit érzel, hanem tényleg kiszerettél belőle. Ez az egész ügynek az első része. :)


Ha mégis arra kerül sor, hogy a másik sráccal jössz össze, az biztos, hogy nagyon fog fájni a jelenlegi barátodnak, ezzel nem tudsz mit csinálni. A legjobb, amit tehetsz, hogy teljesen őszinte leszel a barátoddal: elmondod neki, hogy már nem szereted, és tetszik valaki más. Sokkal jobb lesz hosszútávon, ha elmondod neki az igazságot, hogy másért hagyod ott, mintha csak sumákolnál, és utólag jönne rá. Könnyebben fel is dolgozza. De arra ne nagyon számíts, hogy barátságban maradtok.


A te döntésed, hogy elhagyod-e a biztosat a bizonytalanért, de jól gondold meg mindenképpen ezeket, amiket leírtam, és számolj bizonyos következményekkel, mert anélkül nagy butaságot csinálnál. Sok szerencsét.

2008. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
De most ez mi? Sajnálom a barátodat. Hogy gondolod ezt? Szivem, van 1 fiú, ha hajlandó járni velem akkor kidoblak, ha nem hajlandó akkor veled maradok mert nehéz időket élek... Tudod télleg sajnálom őt.
2008. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!!!

Ejj...Mintha csak az én írásom lenne ez a kérdés...dettó ugyanez a helyzet, szóról szóra...Hm...és ilyennek adjak tanácsot, amikor még én magam sem tudok dönteni, de úgy gondolom, hogy megpróbálom!

Figyelj: rengeteg pasi van ezen a Földön és ha most esetleg szakítanál a barátoddal, hogy belemenj egy másik kapcsolatba, akkor ha úgy gondolod (márpedig igen, mert már nem ÚGY szereted) egész nyugodtan...De! Tudom ott van, hogy mi van ha nem akar veled összejönni az a másik? Kit izgat? Jó könnyű mondani, de tényleg...Nem ő az utcsó pasi a Földön szerencsére!!! Majd lesz más és más! Sok pasid lesz még! Rövid az élet, ki kell használni minden kis lehetőséget, mert lehet, hogy amit elszalasztottál, az lett volna életed legnagyobb és legjobb döntése!

Tehát csak okosan és ügyesen! Légy bátrabb mint én!!! Sok sikert! :) Aztán, ha gondolod privátba megírhatod mi történt!

Szia

2008. aug. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Velem ugyanez volt teljesen ugyanígy. 4 éve jártam az előző barátommal de naqgyon nagyon szerelmes lettem a haverjába és őt választottam. Egyik nap szakítottam a barátommal, másnap összejöttem az újjal. És most járunk másfél éve:)
2008. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: Kár húzni, halasztani!

Úgyis dobni fogod egy idő után. Keress egy jó barátnőt, de ne használd ki azt a szerencsétlen fiút. Én hogy valakit a saját kis örömömre kihasználok, akit őszintén szeret... hát nem tudnék utána tükörbe nézni.


Szakíts a barátoddal, hisz már nem vagy belé szerelmes... az első adandó alkalommal otthagynád.

A másik fiút meg... hagyd meg későbbre, várj egy pár hetet az összejövéssel.


Mondjuk én úgy jártam, hogy a fiú nem szeretett viszont, de kicsit örültem is neki, hisz... valahogy lelkifurdalásom lett volna akkor. Meg rájöttem, nem az aki...

2009. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy voltam/vagyok csak a barátommal 1 évig és kb 2 hónapig voltam egyutt.....én irkáltam már pár hónapja azzal a másik fiúval...végulis aztán találkoztunk is de nemtortént semmi,aztán szétmentem a barátommal nemis olyan rég,pár napig nagyon rosszul voltam de az mentett meg h azzal a fiúval írhatok sot találkoztunk megint és egész jólmennek a dolgok....sztem nehúzd el a szakítást mert ha már egyszer beleszerettél valaki másba akk nemkéne a jelenlegi barátoddal lenned és késobb jobbanis fog fájni a szakítás...
2012. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!