Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném már elveszíteni én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném már elveszíteni én 15 vagyok a barátom 20, Ő már nem szűz de sajnos olyan mintha megcsalna mit tegyek?

Figyelt kérdés
DE én nagyon szeretem és nincs szívem vel szakítani de félek hogy így nem lezs jó
2008. aug. 29. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele mert csak tönkre tennéd magad lelkileg. Ha úgy érzed hogy megcsal akkor azt biztosan okkal érzed. Derítsd ki hogy ha eljár valahová hová jár el stb.. Ha túl sokat titkolódzik és nem mondd el semmit (amit szerintem egy alapvető dolog lenne egy kapcsolatban, hogy a felek tudjanak egymásról hogy ki mit mikor hol csinál) Ne veszítsd el egy ilyen miatt a szüzességed! Most gondolj bele ha el is vesztenéd vele lehet utána nem te fogsz vele szakítani hanem Ő veled. És akkor ott vagy, hogy hoppon maradtál és milyen buta voltál (már bocsi) hogy nem gondolkodtál előre és belementél egy ilyen "játékba". ;)
2008. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Mosst ezt úgy adtad elő, mintha kivégeznének ha szűz maradsz. Nagyon tudlak sajnálni téged,kiscsaj... Remélem elbaszol valamit és lesz 2 kölyköd.
2008. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: Ha ilyen véleménnyel vagy akkor inkább be se írjál. Csak tanácsra volt szüksége szegény csajnak nem pedig ilyen beszédre!
2008. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első és az előttem lévő részt én írtam a második kivételével ....
2008. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!