Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én és a barátnöm lassan három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a barátnöm lassan három honapja vagyunk együtt miért érzem azt hogy probál kiutatt keresni egy két dologban?

Figyelt kérdés

De tudom hogy szeret meg azt mondta hogy ien pasija még nem volt és én is szeretem öt nagyon is

reális ez hogy enyibe beleszeresek egy lányba 3 honap allat?


2008. aug. 29. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad valószínűleg tényleg nagy szerelem van köztetek :), ami jó. Viszont egy kis szabad teret is kell tudnod adni a másiknak. Ha ezt megteszed biztos nem fog kiutat keresni, bár itt azt is jó lenne tudnunk hogy milyen dolgokban...
2008. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arrol van szo hogy nem tudunk sokat találkozni csak most szeptembertöl és mikor tudnánk ugy érzem hogy kitalál valami mást a válaszokat köszönöm elöre is
2008. aug. 29. 13:36
 3/5 anonim válasza:
100%

szia

Nekem is ugyanígy indult minden, nem tudtunk találkozni egy ideig aztán amikor már lett volna rá lehetőség kitalált mindent... aztán megis csalt...:S (16 éves fiú)

szívből kívánom hogy ne ez legyen a te sorsod is...

2008. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak attól tart hogy ha sokat találkoztok megunjátok egymást. Vagy szimplán vannak még fontos dolgai, barátnőkkel lógni, vásárolgatni, meg ilyenek. Amíg nem "durvul" el a dolog, addig sztem felesleges aggódnod.
2008. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 17éves lány vagyok,a párom 19..másfél éve vagyunk együtt,eddig mindennap taliztunk,heti 2szer együttaludtunk..és mostanában vagyunk túl egy egyhetes különléten...szakított velem,mert nem vágyott már rá h mindennap lásson és unva jött fel hozzánk...most újra egy párt alkotunk,és kevesebbet találkozunk jóval..és fantasztikus h mennyivel jobban mutatja h szeret engem és h mennyire hiányzom neki...sok volt neki 1,5éven keresztül mindennap talizni és egymás nyakán lógni...
2008. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!