Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbol a kerdesbol mit szurtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol a kerdesbol mit szurtok le? A baratom ( egyutt elunk ) este kinyitja a hutot, ami ures, es ezt mondja: " latom, jo lett az etvagyad, ures a huto, pedig 3 napja vasaroltam. "

Figyelt kérdés

Ezen elegge megsertodtem, es nem erti miert.

9 honapos terhes vagyok, eddig 10 kilot hiztam ami igen keves.

Mintha valami nagy zabalo lennek.

Mellesleg egyszer en vasarolok, egyszer o, nem o tart el.


2015. máj. 7. 02:12
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
55%
Ő is tudja,hogy terhes vagy? :D
2015. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki, hogy tudja mar meg mert fosztod ki a hutut mindig...:-)
2015. máj. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem rajott mar ogy 4 hettel szules elott :)

Egyebkent nem eszek egyaltalan sokat, ma ettem pl. muzlit reggelire, szendvicset ebedre, vacsorara meg foztem gombas- zoldseges rizst.

Minden hozzavalot ma vettem a boltban.

2015. máj. 7. 02:25
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Éhes volt, de csalódnia kellett és pimaszkodott kicsit, valószínű nem gondolta komolyan.
2015. máj. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Lehet az vol a nyűgje,hogy neki nem volt kaja. Gondolhattál volna rá is. Ha meg volt neki,akkor tényleg feleslegesen gázolt bele a lelkedbe.Ebben az álapotban amúgy is érzékenyebbek a nők.
2015. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
A férfi is érzékeny ha elveszik a kajáját. :D
2015. máj. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:
42%
Óh Uram, miért nem adtál a nőknek humorérzéket???
2015. máj. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Éhes pasi egy üres hűtőre berág:)
2015. máj. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt azutan mondta miutan megvacsoraztunk amit foztem.
2015. máj. 7. 09:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy még éhes volt és nem talált semmit, vagy csak egy ártatlan megjegyzés volt. Az, hogy valaki azt mondja, jó az étvágyad, még nem sértés.

Tényleg túlproblémázod kicsit.

2015. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!