Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúm nem törődik már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm nem törődik már annyira velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 3 hete alig szól hozzám...mindig én keresem őt...van h túlzásba viszi a viccelődéseit és megbánt és tudja de nem tesz semmit..azt mondja h ilyen a személyisége..holnap leszünk 2 hónaposak...ugyan oda járunk suliba és ugyan ott vagyunk kolisok...és így is van h egész nap nem látjuk egymást...mindig én keresem..megkérdeztem h megbántottam e vmivel,mert több hete alig szól hozzám...erre mondta h a.a meg azt h haaaat.... én erre írtam egy kérdőjelet erre azt mondta h semmi..megkérdeztem h van ennek vmi oka v csak úgy..és azt mondta h csak úgy...erre írtam 3 pontot utána írt 1 xd-t..és azóta nem beszéltünk..tegnap volt ez...most is fent van...és nem ír rám..tegnap is één írtam rá este...nemtudom h mit csináljak..én nagyon szeretem és hiányzik...és nemtudom h mi változott...és sírtam is miatta :( mit tegyek?
2015. máj. 4. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
gyere sírj a vállamon
2015. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából tök leszarom a párkapcsolatodat. De örülnék, mint vadidegen fórumozó, ha a sarkadra állnál és nem tőlünk, vadidegen fórumozóktól várnád, hogy az életed döntéseinél fogjuk a kezed. Nem ismerjük sem őt, sem téged, sem az érzéseiteket. Meg amúgy is, tök mindegy, mit mondunk, maimum uszításra vagyunk jók - a öntést te hozod. Ha azt mondom, hagyd ott a francba, nem fogod megtenni.
2015. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem elég 1 normális vélemény is
2015. máj. 4. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez téged ennyire zavar, akkor mond meg neki...ha pedig az sem segít szakíts vele. Ennél jobbat nem tudok mondani...
2015. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam, nem gondolod, hogy kicsit ciki, hogy két hónaposak lesztek, de már 3 hete kiégett a "tűz"?
2015. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba! Nem becsült meg.
2015. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Semmi értelme sírni, azzal nem jutsz sehova.

Hanem, szerintem próbáld ki, hogy hogy reagálna, ha te sem írnál neki, lényegében elfelejted. Ez csak ötlet, de az olvasottak alapján szerintem biztonságosan ki lehet próbálni, mert ahogy értettem, rákérdezni nem fog.


Én fiú vagyok, a lány és van egy lány, aki tetszik. Kolis, Messze. De én mindig írok, ha épp fent van, tudva azt, hogy nem biztos, hogy vissza fog írni, mert koliban nem sok net van. De komolyan mindig. Bízom benne, hogy egyszer, amikor olyan körülmények közt van, visszaír.

Hétvégén viszont beszélünk rendesen, mert ugye akkor otthon van :)


Na, de akkor: Egy pár napig "felejtsd el". Ne írj, ne próbálj kapcsolatba lépni vele, várd meg, amíg majd ő.


Leegyszerűsítve:

Ha elhanyagol, hanyagold vissza


Remélem, beválik :)

2015. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#1:

Ennek az oldalnak a célja, hogy vadidegen fórumozó kérdésere válaszoljanak más vadidegen fórumozók.

Ha még nem esett volna le.

2015. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!