Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok tik már sírtatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok tik már sírtatok egy lány után?

Figyelt kérdés
Mert őszintén szerettétek és nem akartátok elveszíteni.?
2015. ápr. 27. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen.. :/

Nagyin szerettem, de ő ezt lesz@rta.. És hiába próbàlkoztam hogy meg akarom menteni a kapcsolatunkat.. :/ :((

2015. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem tudok rendesen könnyezni.

Szopó.

2015. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is sírtam lány után, és mások is, csak nem mindenki valja be.
2015. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,nehéz a szakítás az első nekem is az volt,de akkor el is csesztem megismertem egy szép lányt,de sírtam az ex után és elbizonytalanitottam.5 hónapja ismertem meg a jelenlegi barátnőmet,na ő érte sírnék és érte az életemet adnám ha kellene az exemet nem szeretem ennyire mint a barátnőmet.Ne sírjatok srácok találtok jobbat :)
2015. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
sírtammár énis lány után de nem érte meg. rá pár hónapra jött egy jobb akiért már tényleg megérné 22/F
2015. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ULTRA-IDIÓTA


hát mondjuk úgy magamba véstem az emlékeket..

2015. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Megláttam a kérdést és kíváncsi lettem a válaszokra, tényleg.:) Meglepődtem egy picit, hogy van, aki még nem sírt lány után, de gondolom majd eljön az életükbe az a személy, aki (öröm) könnyeket csal majd az arcukra.:)

A párom elérzékenyült már 1x-2x, de sírni csak egyszer sírt. Ittunk egy keveset előtte és összekaptunk ebből kifolyólag. Végül bőgtünk mindketten azért mert nem szerettük volna elveszíteni egymást. Rossz visszagondolni erre, mert az a vitát én generáltam sajnos, a párom meg egy tünemény és tényleg semmi rosszat nem csinált....Viszont akkor azon az estén kérte meg először a kezemet.:)

2015. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#ti :-D

Na legalább a többség fiú bevallja hogy igenis sírt lány után.Pacsi

2015. ápr. 27. 22:55
 19/21 anonim ***** válasza:
No woman, no cry.
2015. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tik vagytok parasztok. Dikmá szevasztok
2015. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!