Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még így valami köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még így valami köztünk a volt barátommal? Nekem kicsit zavaros a helyzet, mert szeretném is meg nem is.

Figyelt kérdés

Majdnem két hónapja szakítottunk, azóta már neki volt barátnője, én is csókolóztam másik fiúval (akivel nem lett végül semmi sem).


Nagyon hirtelen szakítottunk. Már rájöttem, hogy ő olyan típus, aki nem tud hosszan megmaradni egy lány mellett (2 hétnél még soha nem bírta tovább) Szerintem az okok, amiket a mi szakításunkkor felhozott is csak álérvek (nem illünk össze, stb)..


Telt-múlt az idő és ugyan először sem haragban váltunk el, de azóta ha összefutunk is beszélünk pár mondatot, néhány napja pedig ha meglát, nagyon furcsán néz rám (mint az elején, közvetlenül mielőtt összejöttünk..kicsit olyan vágyakozásteljesen, vagy hogy is mondjam)

Ha elmegyek mellette, utánam néz, ha közös óránk van (tesi) akkor is bámul, azonkívül időnként szekál is.

Bálon táncoltunk, ahol egy kicsit már ivott előtte, ott ölelgetett és puszilgatott (ez kb egy hónapja volt)


Szóval igazándiból nem tudom mire vélni ezt a bámulást (se)..


Hogyan próbáljak puhatolózni, hogy mit érez? Egyáltalán érdemes próbálkozni? :S

Lehet, hogy jövő pénteken amúgy találkozunk, lesz egy koncert, ahova megyek (és remélhetőleg ő is :)


köszike előre is.:)

17/L


2010. febr. 21. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudsz rájönni, hogy érez-e irántad valamit ha féltékennyé teszed!! Ha közös órátok van menj oda más sárcokhoz :) Beszélgess,nevetgélj velük! Én mindig ölelgettem más pasikat mikor ilyen volt deközbe figyeltem a srác reakcióit! Ha dumáltok puhatolózz, hogy ll a lányokkal :D Végülis én olyan ember vagyok ami a szivemen a számon :D Neem tudom, hogy te mennyire mered neki feltenni egy az egybe a kérdést! Viccesen megis kérdezhetnéd tőle hogy : Na és hiányzok? :D Még mikor nem add választ vágd rá gyorsan, hogy Tudom, hogy hiányzom, ne is próbáld tagadni! :)


Sok sikert;)

2010. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!