Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jővőhónap 27-én leszünk 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jővőhónap 27-én leszünk 1 évesek, és naon de naon szeretjük egymást. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Már felhoztam a témát és egy közös fényképalbumra gondoltam. De láttam az arcán és a gesztusain hogy nem naon tetszik neki! Valentin napra festettem neki egy polot az tetszett neki, de most tanácstalan vagyok, és egyre fogy az időm :( szeretném őt meglepni, oan dolgot szeretnék neki amire sokáig emlékezni fog, és mégis rolunk szol az 1évre.
2008. aug. 27. 21:11
 1/10 A kérdező kommentje:
(18 éves)
2008. aug. 27. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezüst karkötő, nyaklánc, medál gravírozva, karika gyűrű gravírozva. Ezek értelmes ajándékok, és tutti örülne valamelyiknek.
2008. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek jutnak eszembe. Ha lány vagy főzz neki mellé valami finomat, ha fiú vagy vidd el a leányzót vacsizni, utána romantizáljatok egy kicsit. Vehettek egymásnak ugyanolyan karkötőt, nyakláncot, ez jelzi, hogy összetartoztok.
2008. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az 5. évfordulónkra azzal leptem meg a párom, hogy a kedvencét (spagettit) főztem, teleraktam az ebédlőt gyertyákkal, és úgy vártam haza. A férfiak szerintem jobban örülnek valami ilyesminek, mint egy tárgynak. De ez csak az én véleményem.
2008. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
közös gyűrűnk már van , és főzni nem merek neki, mivel ő jobban tudd nálam :D de eddig jok az öteletek, és még várok :d köszönöm szépen h enyien segitenek!! :)
2008. aug. 27. 21:36
 6/10 anonim válasza:

Azt még nem tudjuk, hogy Te fiú vagy lány vagy-e... :) Viszont pasiként meg kell cáfolnom az előző válaszadót: a pasik inkább a gyakorlatias, hasznos ajándékoknak örülnek. Szóval az ilyen "nyálas" dolgok nem hiszem, hogy sok pasinak bejönnek. A romantikus vacsival sokkal inkább egy lányt lehet elvarázsolni... Meg pólófestés :D Jó, én kaptam már közös fotóval gyártott párnát :]


Válaszolva: egy év alatt (ha szoktatok beszélgetni), akkor számtalan olyan dolgot kellett hallanod a párodtól, amiből kiderül, hogy mire vágyik. És a legjobb ajándékok az ilyen _figyelmességet_ tükröző ajándékok, amikből kiderül, hogy elejtett félszavakra is figyelsz... Beszélgetés közben mondja a párod, hogy "hű, tök jó lenne egy ..." vagy egy kirakat mellett elsétálva vágyakozva néz valamire, és esetleg szóvá is teszi.


Szóval az igazi ajándékot, amire a párod emlékezni fog sokáig, mi nem mondhatjuk meg. Csak Te. Aki megismerted Őt. Hisz' miért is emlékezne sokáig valami olyasmire, amit bárki más is megkaphat egy fordulóra? Vagy amik olyan átlagos dolgok, amiket mi javaslunk. A kulcs az odafigyelés! :)

2008. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én mindig azt csinálom, hogy ha megyünk bármerre, és mondja, hogy "húdejó lenne egy ilyen, vagy ezt de eltudnám viselni", egyből írom be a telefonomba a jegyzetekhez :) most lesz a szülinapja az én páromnak is, és már fele ajándékot meg is szereztem neki, amit kigondoltam:)

szóval így könnyebb mazsolázni, és nem kell a fél ismerősi meg családi kört összecsődíteni, hogy mit vegyek-mit vegyek!?:)


amúgy sztem sem rossz ötletek a gravírozott dolgok, se a fényképalbum,de igazából te ismered...

2008. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg egy jó minőségű toll/rotring szett gravirozva?:)én ezt ajánlom,sajna az én párom utálja az összes ékszert hordani:((amugy miis27.én ismerkedtünk meg:))esetleg menjetek el közösen vsárolni.vagy vidd magaddal,és hátha közbe rámutat pár dologra h.ez de tetszik neki..:)soksok sikert:)
2008. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi is jövőhónap 27-én ünnepelünk, mi viszont "csak" fél évesek leszünk. Sokat beszéltünk már róla, h mit is vegyek neki, de Ő mindig azt mondta,h elég ha szeretsz! Azért én a szeretet mellett valami, ezüst dologra gondoltam, egy szál vörös rózsával kiegészítve...
2008. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2008. aug. 29. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!