Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire számít az, hogy a csaj fiatalabb vagy idősebb nálatok?

Figyelt kérdés
Például egy három évvel idősebb lánynál bátran kezdeményeznétek?
2010. febr. 20. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szép legyen és intelligens nekem ez a fontos
2010. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,ez nem korfüggő!Persze normális kereteken belül, esetemben ez kb. +- 15 év,bármi elképzelhető lehetne!
2010. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Én például pont egy nálam 3 évvel idősebb csajjal kavarok most:)

21/F

2010. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

-hello!

valóban nem érettebbek az idősebb nők... viszont jobbak az ágyban, nagyobb exisztenciájuk van - tehát nem úgy választ ki, h mennyire tudod eltartani... tizennégy éves korom óta minimum 3, de mostanában inkább 7-10 évvel idősebb nőim vannak, és szeretnek és szeretem őket. tanulok is tőlük, nem csak az ágyban...

23/F

2010. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez változó. Én 25 éves lány vagyok, de sokkal fiatalabbnak néznek a koromnál. Pont tegnap voltunk a barátommal 2 évesek, aki 21 éves.Nem volt gond sosem a korkülönbséggel, nagyon szeretjük egymást,jól megvagyunk,ugyanazokat a zenéket szeretjük, sok mindenben hasonlítunk.Ez abszolúte változó. Én benne találtam meg azt, ami nekem fontos. Volt már 6 7 évvel idősebb barátom is, vele nem jöttem ki olyan jól.
2010. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy/kis korkülönbség ma már nem akadály, viszont én nem mernék...
2010. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, attól hogy előbb született mint én az nem akadály abban hogy jól kijöjjünk és szeressük egymást, semmiben nem akadály, csak a legtöbb huszonéves nő azt hiszi(nem tudom miért) hogy a náluk fiatalabb srácok éretlenek kivétel nélkül, és itt nem a 18 alattiakra gondolok.Én kezdeményezek egy nőnél ha tetszik, mindegy mennyi idős.

20f

2010. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!