Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rá esély, hogy valamikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély, hogy valamikor összejövünk?

Figyelt kérdés
Hát elég bonyolult a helyzet...A lánnyal sokáig jóban voltunk,én elmondtam neki h szeretem,ő azt mondta,h majd kialakul köztünk,de végül nem lett a dologból semmi...jó barátok maradtunk,csak én ugye még mindig többet akartam...és "megöltem" szerelmemmel.De addig találkozgattunk sokat...de nemrég jól elküldött a fenébe,de bocsánatot kért,és kezdünk megint jóban lenni...ő megbízik bennem, én is benne.Neki most van barátja,de nem tudja biztosan h jól döntött-e...én is elakarom felejteni,meg próbálkozok másnál is,csak titkon még reménykedem. Nem tudom mit tegyek...Először tudom h a barátságot kell visszaállítani,de aztán mit tegyek...mert szalagavatón együtt táncolunk meg stb...meg úgy gondolom h olyannal nem megyek se moziba,sem kettesben sehova,aki teljesen közömbös...meg vásárolgatni.Én így gondolom.Na mind1,léci segíts! köszi!
2010. febr. 19. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rájön hogy nem jól döntött akkor be próbálkozhatsz kicsit enyhébben nálla.
2010. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia. velem kb. u.ez aheylzet, csak én lány vagyok. nem írom le a történetet, de én a helyedben bókolnék enki (de enm támadnám le), csak lazán.. aztán vmikor 2-3 napig enm ebsélnék vele, és ha hiányoztál neki, akkor esélyed van vála, ah emg enm, akkor ezvan. próbálkozz,de semmiképp se próbáld elfelejteni, hisz rosszabb lesz (kiv. ha másba jobban beleszerettél). sok sikert! :)
2010. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!