Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek-e a barátság extrákba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek-e a barátság extrákba?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk, de nagyon féltékeny volt, ezért szakított velem, viszont visszajött, hogy hiányzok neki, meg szeret, de időt kér, mert nem bízik bennem - holott soha nem adtam neki okot erre.

Volt elintéznivalónk közösen, az utcán fogdosott, csókolgatott, mondtam neki, hogy ez nekem kellemetlen, mert nem vagyunk együtt, és tudom, hogy nekem ez érzelmekkel jár, míg neki nem. Mondta, hogy akkor nem áll velem szóba, keres más nőt.


Nem vagyunk együtt, de féltékeny, ha másokkal beszélek, vagy ha nem tudok vele találkozni. Egyszer azóta lefeküdtünk, másnap egész nap kedveskedett, együtt töltüttök a napot - étterem, mozi....


Megbeszéltük, hogy nálam alszik, majd FB-on beszélünk pontos időpontot, hogy mikor jön, mert délutánra tervezünk programot.


Este 8, üzenet semmi. Ráírtam. Bulizni megy a haverokkal, sajnálja, de szeret és majd találkozunk. Erre én: azért szólhatott volna. Erre ő: nem fog megcsalni, meg minek idegeskedek, amikor csak barátság extrákkal van.


Nekem ez nagyon érzékeny pontom, mert mondtam, hogy ebbe nem akarok belemenni, és ha szeret, akkor mi a baja. Én az együtt töltött napok után azt hittem, hogy együtt vagyunk - sőt mondtam neki, hogy b. extrákkalba nem megyek bele.


Erre szíven ütött, hogy az ő fejében csak az van köztünk.

De akkor minek féltékenykedik rám? Nem vagyunk együtt?


Viszont, ha nem megyek ebbe bele, akkor elveszítem. Amit mg nem akarok, mert nagyon szeretem.

Időt kér, hogy újra bízzon bennem - holott még másokkal sem beszélek szinte rajta kívül, de azért felém tiszteletlen, hogy a szexet elvárja, ....Hajj, dühös vagyok rá és csalódott, de nem akarom elveszíteni. Holott akár hónapok múlva mondhatja, hogy nem kér a kapcsolatból.... Én meg nem akaork a bizonytalanra várni. Mit tegyek? Belemnejk a b extrákkalba?


2015. márc. 27. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne. Nem vagy érett hozzá, nagyot fogsz koppanni a végén.
2015. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem.
2015. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Centurio77 ***** válasza:

Ne menj bele, hülyeség!! Csak érzelmi hullámvölgyek lesznek ezután kettőtök között. Egymás idejét vesztegetitek mikor kereshetnétek valakit aki szeret és nem csak az extrák kellenek neki!!

(mindjárt elsírom magam olyan szépeket írok :D )

Tapasztalatból mondom! ;) :)

2015. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele az eleje , nagyon jó de utána maga lesz a pokol. Mi sem voltunk együtt , még is csókolóztunk a nyílt utcán stb... ez miatt szerintem felesleges magad kellemetlenül érezni. Látszik hogy számodra fontos , mond el neki ha ő is szeretné jöjjetek össze. Ha pedig nem felejtsétek el egymást , de hiába írom ezeket ezt neked kell el dönteni hogy mi a jó.
2015. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy menj bele.Mindenki ilyen kapcsolatról álmodik :D
2015. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!