Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van/volt valakinek kamionos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt valakinek kamionos párja? Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Az én párom nemrég kezdett el dolgozni a szakmában.Nagy álma volt,az elején örült is neki.

Nem hosszú utakról van szó, most úgy van hogy 5 nap távol s kettő itthon,hétvégente. Ekkor tudunk együtt lenni,amiből a vasárnap néha kiesik mivel tanulnom kell.

Nem tudom hogy lesz majd,ha egyetemen leszek,akkor még ennyi se lesz talán.

Viszont ha lehetőség van rá felhív,azonnal keres meg ilyenek, de nekem kezd kicsit elegem lenni.

Folyton a káromkodását hallom, hol a rendőröket szidja,hol az előtte levő kocsist,hol a cégeseket, hol a macskát stb. Általában ennyiből áll a beszélgetés, aztán ha lehiggadt kicsit megkérdezi velem mi újság.

Nem tudom miért,de én már unom ezt, és sokszor érzem azt,hogy nem is érdekel az egész,mindig ugyanaz megy.

Az elején azt gondoltam jó is lesz ez a pár nap szünet legalább nem lógunk egymás nyakán,de úgy érzem eltávolodtam tőle.

Lehet az lenne a feladatom,hogy meghallgassam és mindig mellette legyek,nyugtatgassam stb? Akkor miért nem érzek erre hajlamot?


Amúgy mikor megismertem nem is képzeltem volna,hogy ilyen tisztességes, jószívű,szerető fiút tudhatok magam mellett,szóval a belső tulajdonságai rendben vannak,mégsem értem magam.

Mit gondoltok?

19L


2015. márc. 26. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideiglenes állás, vagy évekig ezzel akar foglalkozni?
2015. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesapám kamion sofőr. Bár anyukámmal több mint 20 éve házasok már, így is sok a munkájából adódó konfliktus, ugyanezek a problémák. Nem könnyű ezt hétköznap elviselni, de hétvégén viszont meg kell ragadni minden alkalmat a hasznosan és kellemesen együtt töltött időre. Gondolom, ha lenne más lehetősége, ami ilyen jól fizet, nem lakna 5 napig egy alig 2 négyzetméteres területen. Tehát neki ez a munkája, amiből megél, és ezt neked el kell fogadnod, és bizony egy kis türelmet is igyényel részedről. Szerintem ha egyébként szeretitek egymást, a munka miatt nem lenne érdemes feladni a dolgot.
2015. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából ezt még ő sem tudja.

Régóta ez volt az álma,szóval nem tudom,hogy a fiúk hogy vannak az ilyesmivel.

Egyszer viszont azt mondta,hogy ha én is befejezem a tanulmányaim, kimehetnénk külföldre, ott ő is jobban keresne ezzel.

Nem tudom igazából miért nincs türelmem hozzá,talán a távolság és a hiánya miatt,vagy egyszerűen kezdek kiábrándulni, fogalmam sincs :(

2015. márc. 26. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a kamijonban nincs kihez szólni, és ilyenkor elkezdesz szidni mindent, hogy legalább a saját hangod halljad. (Bád szpenszer is mindig dühbe jött, mikor kamijonos volt).

Na sajnos nem olyan itt kamijonozni, mint valami hatalmas országban, a semmin keresztül, valami kietlen, de nyugis tájon.

Légy te is kamijonos, és menjetek együtt! CSináljatok egy vállalatot, és vegyetek egy órijási nagy csillogós kamijont.

2015. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!