Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szakitani, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szakitani, mert szeretem, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allando veszekedes van mostanaban, egy ket nap, maximum 3 het szunettel...de annyira kivagyok idegileg hogy mostmar mindenen elsirom magam, pedig regebb nem voltam ilyen (keves ember van aki latott sirni). Egyetlen dolog van amiert sirok, a BARATOM. Nagyon szeretem, de igy nagyon nehez nekem. Ha epp jokedvuen ebredek, s ugy erzem vegere minden rendben lesz, akkor nemsokara belemkot...valami olyansmival amirol nem is tehtek...mikor lehet beszelni vele azt mondja azert van mert valakit hibaztatnia kell, es ne haragudjak. Ma is egy aprosag volt...csak nem birtam s eljottem tole. Nem jott utanam, csak irt egy sms t hogy koszoni h egy ilyen kis semmiseg miatt otthagytam. tenyleg semmiseg, de en mar ezt sem birom elviselni...miert kell belem kosson? miert belem????

en mit tegyek? annyira szeretem...es o is szeret...nem tudnek nelkule lenni...de igy idegileg nem birom sokaig...hosszutavon mi lesz?

(18 19 evesek vagyunk, egy eve egyutt) koszi a valaszokat


2008. aug. 26. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Probáltál már vele beszélni ezekről a dolgokról? ha tényleg szeretitek egymást, akkor ezt simán meglehet beszélni és 1-2 dolgon változtatni. Vagy ha nem megy együtt csak veszekedéssel, akkor ez a jövőtökre nézve sem lesz jobb.
2008. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tobbszor beszeltunk mar, higgadtan es kevesbe higgadtan is...de ezek a dolgok viszateroek nala:(...szuksege van ram...es nekem is...de igy sok(k)
2008. aug. 26. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kérdéssel válaszolnék. Ha 1 év után ezt csinálja,akkor 5 év után majd megver,vagy belédrúg,ha éppen rossz kedve van???

Vannak ilyen "fajta" emberek,mint a barátod,a környezetemben. És nehezen elviselhetőek, legjobb őket elkerülni. Persze ha egy olyan emberről van szó ,aki közel áll hozzád,nehezebb. Adj neki ultimátumot. Ha még1x ezt csinálja,akkor ez meg az lesz. És tartsd is be. Ha ennek ellenére is így viselkedik veled,akkor érdemes elgondolkodni az első mondatomon. Ne várd meg, míg teljesen tönkretesz,és hatalmába kerít.

2008. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom:) igazad van.

(habar abban biztos vagyok h sosem utne meg)

2008. aug. 26. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezeket azért csinálja, hogy okot találjon arra, hogy mielőbb szakíts vele, így nem neki kell majd. A saját lelkiismeretét akarja nyugtatni ezzel!
2008. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hat sajnos az ilyen emberek nem fognak megvaltozni...egy kis szunet talan nem artana...hogy lassa mit veszit ha tovabbra is ezt csinalja...
2008. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Legyél egy kicsit talpraesettebb... Te most ki vagy szolgáltatva neki. Neki, aki egy nem megfelelő ember melléd. Nemhogy nem tud boldoggá tenni és megadni amire vágysz, hanem még tönkre is tesz.

Legyél erős nő. Magabiztos. Ints neki. Mutasd meg hogy nem vagy egy átlagos csajszi. És ha megmondod neki hogy viszontlátásra, akkor idő elteltével vagy vissza akar kapni téged, ha meg nem akkor sem baj.

Ne fecséreld az időd egy ilyenre. Akkor is ha azt hiszed hogy szereted őt. Csak gondolj bele hány pasi járkál aki csak egy picit lenne megértőbb mindenben. Válassz olyan társat, aki nem sirat meg. Én is így tettem. És 100szor jobban szeretem őt mint az előzőt aki miatt minden nap sírtam.

Ne hagyd magad... Legyél kemény csaj!

2008. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!