Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet egy lányt hódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy lányt hódítani egy hosszu kapcsolatban, hogy ne legyen unalmas?

Figyelt kérdés
1 éve jáunk már.Mivel akadályozzam meg, hogy a csajom megunjon? Írjak neki szerelmes sms-eket még egy év után is? Nem unja meg azt? mi kell egy csajnak, egy év után is a pasitól? 17/F
2010. febr. 15. 17:47
 1/6 Szupermókus ***** válasza:
100%

A te korodban .. hmm ... még több pasi :S

Bocsi ha ezzel elszomorítalak :(

26/f

2010. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Persze, ugyan úgy írj neki szerelmes smseket, néha vigyél neki 1 szál virágot, vagy lepd meg. simogasd, öleld, kényeztesd. Sok kapcsolatban az a baj hogy egy idö után megszünnek ezek a dolgok.
2010. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hiába írsz neki bármit, egy nőnek az érzelmeire kell hatni. Sajnos ő még nem "kiforrot" nő, nehéz dolgod lesz. Az sose baj, ha azt teszed amit a szíved diktál,de a tettek beszélnek leginkább.
2010. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő szeret, vagyis..azt mondja, de félek, hogy unja már az arcom...meg néha azt hiszi, hogy én már nem szeretem, és olyankor minden porszembe beleköt..Még 1 év után is azt várja vajon hogy jobban kimutassam a szeretetem? Vajon az a jobb ha többet törődök vele, így érzi hogy fontos még nekem vagy inkább az ha több szabadságot adok és akkor nem un meg?
2010. febr. 15. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig éreztesd Vele hogy imádod, oda vagy érte.SMS,virág,puszik,ölelések,mondd el mennyire szereted ha tudsz írni írj neki vmit, vagy zenélsz akkor dalt is írhatsz:D bár ezek már komolyabbak:)

Mi 3 éve vagyunk együtt mégse unjuk egymást=) csak mindig figyelni kell a másik érzéseire=)

2010. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
örülök ennek a határozott válasznak:) akkor jobb ha összeszedem magamat, mert az ilyen sms-ek meg virágok elmardtak mostanában :S :( köszi a választ:) még írhattok
2010. febr. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!