Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "csavarjam el a fejét"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csavarjam el a fejét"?

Figyelt kérdés
A pasim szakított velem, mert döntenie kellett mellettem vagy a volt bnője mellett. De a csjjal még mindig nem biztos h összejönnek, mert kint van angliában. Mi viszont pénteken meg tegnap is együtt voltunk. Azt mondta a (volt)pasim h ha nem jön össze a dolog a csajjal akkor én leszek az első akivel újra megpróbálja, de addig csak sex..illetve ugyan az van mint amikor együtt voltunk( felmegyekhozzá, tv-zünk, beszélgetnk, sex...) Tehát mivel velem van sokat nem a csajjal valahogy csak el tudom azt érni h velem maradjon, h én kelljek neki, nemde??:D :(
2008. aug. 24. 19:16
 1/5 anonim válasza:
100%
sztem n kellene ezzel foglalkozz hisz ha a másikat választotta es veled csak azért van mert a másik nix itt akkor....én keresnék másik srácot akinek csak én kellek...!!!
2008. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az eddigi kapcsolatotokban nem sikerült szorosabban magadhoz kötni, akkor most pár nap alatt már nem fog sikerülni.

Akkor lesz inkább sanszod, ha összeveszik a másik csajjal. Jelenleg nincs itt, idealizálja, és így nem is talál benne hibát. De ha élőben is itt lesz, akkor majd rájön, hogy ő is büdöset szarik.

Fontos: ne sírj neki, hogy maradjon veled, mert akkor odalesz a becsületed, az ő szemében is.

Egyébként én sem értem, hogy miért nem hagyod a fenébe.

2008. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Hát figyelj..ha már együtt voltatok tudod mik a gyengéi..

De szerintem ne akarj magad mellé egy ilyen pasit.Gondolj bele ha vele nem jön össze itt vagy te...(ha nincs ló jó a szamár is?..) Hát ha neked ez megéri.

2008. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne süllyedj le erre a szintre... csak egy pótlék leszel, ha nem jönne össze a másik. Ez neked jó? Hogy kihasználnak? Aztán ha talál jobbat mehetsz másfelé? Az ilyet a jó fenébe el kell küldeni.
2008. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem akarnék vele lenni,pláne egy ilyen beszólás után "h ha nem jön össze a dolog a csajjal akkor én leszek az első akivel újra megpróbálja, de addig csak szex"Meg elgondolkodtató,hogy szeretett e egyáltalán,ha azért szakított veled,mert döntenie kellett közted és az ex barátnő között.

Én elzavarnám,az tuti és keresnék egy normális fiút,nem még megpróbálnám őt elcsábítani...

2008. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!